Kızlar spora gelirken neden parfüm şişesini üstünüze boca ediyorsunuz?

Bunu yapmaktaki amacınız nedir? Zaten sporla alakanız yok çoğunuzun, gelen 1-2 kişi de geçtiği yerde kalıcı parfüm kokusu bırakıyorlar mübarek. Parfüm şişesini üstünüze bocalamanızdaki amacınız nedir? Sadece koltuk altınıza bir roll-on sürerek sporunuzu yapamıyor musunuz? Meraktan ölüyorum.

1|0
134

En İyi Kız Görüşü

• Ahaha
    Feramonlar yayiliyorlar
    Neden kizlar spor yapamıyor sence

0|1
    0|0
    • Valla yaptıkları spora spor degil zaten bildigin egzersiz.

• Sende sağol, tekrar görüşmek dileğiyle :)

• 🤗😇☺

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben kendi adıma söyliyim. Herzaman parfüm kullanan biri olarak uyumadan önce bile bir iki fıs sıkarım 😂 öyle bir alışkanlık olmuş kendim için yaparım bunu. Spor salonuna giderkende sıkarım neden bundan rahatsız oluyorsun ki? Anlayamadım. Şunuda belirteyim benim gittiğim salonda sırf bayanlar var. Hani erkek için mi falan diyeceksen. Bende alışkanlık olmuş hemen öyle herkesi yargılama 😉😒

0|1
    0|0
    • Uyumadan önce parfüm sıkmak neyin kafası ya :D Tamam koku güzel bende severim ama yeri ve zamanı vardır. Mesela spordan sonra cıkıp bir yere gidecekse spor bitince sıkabilir. Bence bu istegini kontrol altına almalısın.

• Ahahahah 😂😂 tabikide aşırıya gitmiyorum. Ama parfüm kokusu güzeldir siz kabullenin arkadaşım 😂

• Güzeldir, parfümü severim, kendimde kullanırım da (bir kac cesit hemde :p) bana sporda kullanımı garip geliyor.

• Hayır yapamıyoruz

0|1
    1|0
  • Ülkemizde genç kızlar koltuk altını pek aldıklarını düşünmüyorum o kokuyu kamofle etmek içinde sıkıyorlar işte. Keşke bide justinin konserinde sıksalardı da justin türk kızı ter kokuyor demeseydi

0|1
    0|0
  • ben şahsen koltuk altı deodorantını bildiğin boca ediyorum. Parfümlerim benim için değerlidir, nasılsa terliceksin ve sonrası duşa girceksin, manasız yani😃

0|1
    0|0
  • Ben etmiyorum :)

0|1
    0|0
  • Bide bunlarin makyaj icine dusmus olani var en iticisi o

0|1
    0|0
  • Sadece spor değil ki sabah otobüste bile üstlerine boca ederek geliyor bunlar :D

0|1
    0|0
  • Ben fazla parfumu sevmem rahatsiz olurum

0|1
    0|0
  • Bosver yeter ki parfum koksunlar. Les gibi ter kokuyor bazilari. Midem kaldirmiyor salondan kacasim geliyor.

0|0
    0|0
    • Ya bir roll-on is görür ne gerek var o kadar parfüme amac ne yani?

• ter kokusundan daha kötüsüde, ter/parfüm karışımı kokusu😱
      parfüm ter kokusunu kapatmaz.

• Sen onların oraya spor yapmak için gittiğini mi zannediyosun 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Birde makyajla gelenler var tabi pardumden daha beter

0|0
    0|0
  • onlara sor kanka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gittigim spor salonu erkek kadin ayri yaklasik 2 yildir spor yaparken kadin gormuyorum gereksiz parfum kokusu vs de yok yani 😀😀

0|1
    0|0
  • evet ben de çok şikayetçiyim
    spor salonlarında yarım günüm geçiyor 365 gün
    uyarıyorum da ama nafile...

0|1
    0|0
  • gururlarını ıncıtme kızların

0|1
    0|0
  • Amac salondan saglam bı adam duyurabilmek bence zira spor koku ile yapılmıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...