Nasıl bir arkadaş olduğunuzu düşünüyor sunuz ? :)

evet sizin çevrenizdeki arkadaşlarınıza davranışlarınız nedir arkadaşınız sizin için önemli midir? size göre siz nasıl bir arkadaşsınız bunun tanımını yapın.

0|0
10|29

En İyi Erkek Görüşü

• Çok rahatlıkla gelip, karşıma oturup dertlerini anlatırlar rahatlarlar ve defolup giderler, hesabıda ben öderim pislikler

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Bunu en iyi arkadaşlarım söyler. Ben yazarsam doğru olmaz. Tek söyleyeceğim gereğinden fazla değer vermem ki artık bunu yapmayacağım.

1|0
    0|0
  • Benim nasıl bir arkadaş olduğumun cevabını Arkadaşlarım verebilir. Ama yokluğum his ediliyor. Seyahatlerimde aranıyorum. Döndüğümde herkes bende buluşuyor ( Sanırım seyahat maceralarım ilginç oluyor).

1|0
    0|0
  • çok iyi bir arkadaş oldugumu düşünüyorum arkadaşlarıma iyi vakit geçirtirim onlara değişik şeyler katarım yeri gelir eleştiririm yüzlerine gerçekleri söylerim gerçek hayatı gösteririm hayatının her anının dolu dolu yaşamalarını gerektıgını ogutlerım bazende içimde bir moruk olur hayat tecrübeleri veririm ama kendim hiç tutmam .) ve her ortamda aranan bir arkadaşım

1|0
    0|0
  • bence ben sadık, arkadaşını önemseyen, arkadaşına değer veren, güldürebilen, eğlendirebilen, arkadaşlarımın neşe kaynağı olan biriyim.

1|0
    0|0
  • arkadaşlarıma göre asabi diyiceğini esirgemeyen yeri geldimi ağzına sıçan biri .. bana göre olması gerketiği gibi

1|0
    0|0
  • valla elimden geldigince iyi bir arkadas olmaya calısıyorum bilen bilir hatta yılın arkadası ödülüne aday bile gösterilebiliim o derece ayseli arkadaşım :)

1|0
    0|0
  • Her arkadaşım beni pek sever, ve mükemmel olduğumu söylerler...:)) Aslında onlar mükemmel olduğumu biraz geç de fark etmiş olabilirler. bilemiyorum yanii... Bence ben mükemmelim, onlarda bunun farkında falan filan işte..:S

1|0
    0|0
  • Arkadaşlık tabi ki çok önemlidir. İyi bir arkadaşlığın temelinde ise bencil davranmamak, paylaşabilmek, sır tutabilmek, iyi günde de kötü günde de her an yanında olduğunu hissettirebilmek, birlikte ağlayıp birlikte gülebilmek vardır. ben mümkün olduğunca bunları yapıyorum. Ama bu hiç de zor değil sır küpü oldum resmen çatlayacağım ya :)

1|0
    0|0
  • nalet,kendini beğenmiş,cimri,kimseyle anlaşamayan biriyim

1|0
    0|1
  • vefalı arayıp soran canayakın ama pek konuşmayan sır saklayabilen yardıma koşan vs

1|0
    0|0
  • bilgin arkadas

1|0
    0|0
  • Sevilen :)

1|0
    0|0
  • Bulunmaz hint kumaşı varya işte ben oyum..ama yinede yalnızım :(

1|0
    0|0
  • kızlar gibi iki tanesiyle takılmıyoruz bir ton arkadaşımız var ki biri gider biri gelir umrumda değiller ama bir dostum var oda şahibeli p**evenk iki gündür aramıyor karı kız kovalıyor heralde :D

1|0
    0|0
  • arkadaş benim için önemliydi ama insanlar yine her zaman ki gibi çiğ süt içtiklerini gösteriyor artık beni benden başka dostum olmaz sözünü kullanıyorum ama kimseyle de kötü olmuyorum hayatta

1|0
    0|0
  • arkadaşlar bizim seçtiğimiz ailemizdir, önemli bence. Konuşmayı biraz fazla sevdiğim için bunaltıyorum bazen onları :) ama yalan olmadığı sürece aradaki her sorun çözülebilir.

1|0
    0|0
  • Kendimi karşımdakinin yerine koyduğum zaman tam bir kabus olduğumu düşünüyorum. Rahatsız edici ama yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • çoğularına göre onların arkadaşıyım ama onları arkadaşım olarak görmem. çok kötü bir arkadaşımdır onlara göre. telefonlarına çıkmam mesajlarına cevap vermem. bir iki kişi haricinde pisliğin tekiyim sanırım :(

1|0
    0|0
  • hayırsız işe yaramaz çapulcu ;)

1|0
    0|0
    • adamına göre ama gerektiğinde kalkıp arkadaşını 500km uzakta bir yere bırakmalısın ya da onun için kavga etmelisin ya da hatalida olsa arkasında ona destek olmalısın

• Hepsiyle çok iyi anlaşırım.

1|0
    0|0
  • bencil, şapşal, diğerlerine göre tipsiz, aptallık diz boyu

ne iğrençmişim lan ben :S

1|0
    0|0
  • Arkadaşlık dostluk kavramını taşıyan inan çok az ben daha o dostu bulamadım

1|0
    0|0
  • İki tane 20 senelik arkadaşım var. Daha da fazla olurdu ama bazı yamukları hoş göremedim.

1|0
    0|0
  • Benim can dostlarım vardır. Allah onların yokluğunu göstermesin.

1|0
    0|0
  • İyi bir arkadaşım

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarıma karşı dürüstüm ve anlayışlı yaklaşırım onlara karşı. Ayrıca arkadaşlarımın mutlu olması dolaylı olarak benim de mutlu olmam demektir. Benim onları düşündüğümden daha çok onlar beni düşünür. Yuvarlanıp gidiyoruz işte ne diyeyim başka..

0|0
    0|0
  • kimse sana sormamaş ne kabalar!

peki sen nasıl bir arkadaşsın?

arkadaşların ne düşünüyo?

eskiden ark.ın olup şimdi düşman kesilen varsa onlar nasıl düşünüyo? (objektif olmakda fayda var :))

0|0
    0|0
    • ıııı düşman çok tabiki herkeste oldugu gibi ama arkadas olupta düşman olan yok :) ben kendimden çok kimseyi önemsemem ama geçrekten arkadaşım dediğim biriyse canımı istesin çıkarır veririm ki böyle 1 tane arkadaşım vardır zor severim :D

• hepsi menfaatçi olduğundan arkadaş çevremin olmasını istemiyorum bu yüzden arkadaş çevremde yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• herkes sever beni genelde :) ben arkadaşlarım için bir çok şeyi yaparım ama malesf onların benim için aynı şeyleri yapacaklarını sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Bilmem arkadaşlarıma sormam lazım :D

1|0
    0|0
  • Vefasız ve duyarsız olduğum kanaatindeyim...

1|1
    0|0
  • vefalı ve dost canlısıyımiki elim kanda olsa giderim.canım kadar sevsem de objektif düşüncelerimden asla taviz vermem.yeri gelir acı da söylerim,acıtmadan.ilgisiz bırakılırsam kırıcı olurum,umursamaz olurum.baştan savmalara gelemem.işi düşenlerin korkulu rüyası olurum, lafımı esirgemem,tekrar işim var diyemezler...gibi gibi.

1|0
    0|0
  • Cıks. Sanırım iyi bir arkadaş değilim.

1|1
    0|0
  • arkadailarım çok degerlidir benim için.

1|0
    0|0
  • ben hep eglencelık arkdasım :)nerde eglence orda ben nerde guldrmek orda ben :D ama tabı bır 2-3tane samımı ıcten dostm var onlar ıcın kotu gununde herzamn yanında destek olurum olabılcegım kadar:)

1|0
    0|0
  • Arkdşlarım gerçekten bnim için çoook.. önemlidir :) ama karşımdakine göre davranırım :)

1|0
    0|0
  • Vefalı

İyi bir dineyici

Sırdaş

Güleryüzlü

1|0
    0|0
  • Nasıl bir arkadaş olduğumu ben bilemem ki..

Ama evet arkadaşlarım benim için önemlidir.. <3

1|0
    0|0
Yükleniyor...