Kapat

Şimdi ben ne yapacağım?

Cehennem azabı yaşıyorum resmen. Çocukluk arkadaşım diyebileceğim bir arkadaşım var. Eşi de benim arkadaşım. Yani çocuk sayesinde arkadaşım, evleninceye kadar tanımıyordum. Eşi İstanbul da avukatlık yapıyor. Adamda zorunlu görevmi ne haltsa onu yapıyor öğretmen olarak doğuda. 1 yılı doldu istanbula dönecek. Eşi geçen gün evine çağırdı beni. Bu taksimde olan olaylar nedeniyle göz altına alınanlara bazı gönüllü avukatlar ücretsiz savunma yapıyor. Baroda yatıp kalkıyor çoğu. Eylemcilerden birine avukatlık yapıyormuş, sonra bir b.. yemiş ve yatmış çocukla. Çocukta 23-24 yaşlarında üniversite öğrencisi. Arkadaşımın eşi koyu atatürkçü bu çıkan olaylara da çok duygusal bakmış son zamanlarda. Çocukta öyle direnince falan etkilendim diyor. Allah belasını versin. Arkadaşımın daha haberi yok çocuk pazar günü dönüyor istanbula. Anlatamam napayım diyor. Bana ne b.. yemeye anlattım dedi sen yakın arkadaşısın bilirsin nabıcamı diyor. Çok vijdan azabı çekiyor ama sabaha kadar 4-5 kere birlikte olmuş çocukla. 2 gündür resmen cehennem azabı yaşıyorum evde. İçki içmeyen ben 2 günde 4 büyük şişe vodka bitirdim. Anlatma diyor ona ama vicdan azabını hafifletmek için bana anlatmış. Öldürmek istiyorum onu ama elimden gelmiyor olması çıldırtıyor beni.. Arkadaşım gelene kadar bişey olsun ölsün diye dua ediyorum resmen. Nabıcam ben.. ne b.. yiyecem şimdi? Arkadaşıma söylersem kesin öldürür kızı. Herif aşiret ağasının oğlu bide anasını satayım. Hapse girecek bir kevaşe için.. Kendi kız arkadaşım vefat ettiğinde bu kadar ağlamadım ben... Dünya omuzlarımın üstünde sanki.. Daha kötü olmadım ben.. nabıcam?

Güncellemeler:
Kadın adama kendisi anlatmış durumu. Geçen salı günü çocuk kadını döverek hastanelik etmiş. Kadın şuan yediği yumrukların etkisinden yoğun bakımda yatıyor durumu ciddi. Arkadaşımı göz altında tutuyorlar bu haftaiçi mahkemesi olacak.
Kadın hastaneden çıktı. Ağır çürükleri var. Arkadaşım serbest :) Boşanma davası açacak. Omuzlarımdan dünyayı almışlar gibi hissediyorum:) Herkese destek ve ilgileri için de ayrıca teşekkür ediyorum :)

0|1
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Yani birde olaya soyle bak.Kocasi buna deli divane asiksa ve onu cok seviyorsa sakin soyleme herseyi b.. edersin.Umursamamazliktan gel,bilmiyormus gibi yap ama sakin soyleme!Ama sonra git o kizdan soz al gozunu korkut cunku eger gercekten pisman olmussa sana soz verecek ve bir daha aldatmayacaktir ve omrunun kalaninida kocasini memnun etmeye adayacaktir.Ama eger gercekten pismansa!Degilse de merak etme tekrardan yapicaktir bunu ama sonunda da yakalanicaktir ve bosanacaklardir ama kizin sonu en kotusu olur eger boyle bir yolu secerse.Allaha donsun tovbe etsin,tovbe namazi kilsin ve bir daha kendini boslukta sanip horozlara dadanmasin!Seninde yapacagin tek bir sey var unutmak ve onunda bunu unutmasini saglamak cunku eger kiz iyi niyetlilikle pismansa is te o zaman bir yuvayi dagilmaktan kurtaran kisi olursun ama obur turlu yuvanin dagilmasina sen neden olmus olursun.Sakin soyleme ama karisiyla konus:bunu unutacagini ve onunda unutmasi gerektigini ama bir sartla bunu bir daha yapmamasi gerektiginive tovbe etmesi gerektigini soyle.Simdi o yusuf yusuf cunku vicdani rahat degil.Vicdaninin rahatlamasi icinde Allah yoluna gelip namaz kilmasi,Kuran okumasi lazim. Benden bu kadar.Insallah yardimi dokunur.Kolay gelsin sana...

0|2
    0|0
    • Valla karamsar gözükmek istemem ama o kadın ne Allaha ne Kurana inanan bir kadın. Böyle dinle ilgili bir muhabbet dönmüştü yine. Benim dinim türk peygamberim atatürk diye tekerleme söylüyordu. O tür konularda hiç tavsiye verilebilecek bir tip değil kendisi.. Bende aynı şeyi düşünmüştüm de..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• zor durum arkadaşım ama mantıklı düşün arkadaşın hem aşiret ağasının oğlu diyorsun hem öldürür diyorsun .. bunu sen arkadaşına söylersen arkadaşının için de iki kat kızgınlık olacak SANA NİYE SÖYLEDİ bu soru beynini kemirirse senden de şüphelenir şüphelenmese dahi erkeklik gururu bunu senin bilmen daha da utandırır onu

bence arkadaşının eşine baskı yap kendisi anlatsın durumu eşiyle kendisi konuşsun

1|1
    0|0
    • Yav benden şüphelenmez o hiçbir şekilde. Beni benden daha iyi bilir o. Giderken Şenay sana emanet diyerek giden bir adam.. Eşine baskı yapma fikrini bende düşünüyorum.. Daha başka düşüncelerim de varda.. Bilemiyorum.. Çocuğun kendini yakmasından korkuyorum o kadın için...

• insanın böyle durumlarda zihnini öfke yönetir ne düşüneceğini bilemezsin küçük bir soru işareti kolayca şüpheye dönüşür bunu düşünmeni tavsiye ederim.. hem de arkadaşının öldürme ihtimaline karşı da eşinin söylemesi daha mantıklı araların da yalvarır yakarır.. yine de ben engellerim beni dinler bizim aramızı bir şey bozamaz dersen konuş arkadaşınla

• bilemiyorum tek bildiğim şey kafayı yeme noktasına geldiğim.. daha 1 saat önce kalktım kafam patlamak üzere.

• kadın yemiş haltı ama olsun her kul elbette hata yapar... Yeter ki bir daha yapmasın. Ama burda üzüldüğüm kız arkadaşının vefat etmesi ne yüznden vefat etti ?

0|1
    0|0
    • Ya bu kul hatası türünden bişey değil ya olamaz yani böyle bişey. Evli barklı kadın bacak arasını kapatmayı bilmiyorsa evlenmemeli. Filmlerde olur dediğim şey başıma geldi resmen.

• Dediklerin mantıklı da tam olarak önerin nedir onu anlamadım

• Sen hiçbirşey yapma.. bırak kadın yapsın sen sadece kmseye yayma

• ohhhh :D donunu tutsaydı böyle olmazdı :D

0|0
    0|0
  • sana nasıl anlatıyo ya utanmadan

0|1
    0|0
    • işte bir umutla.. belki çözüm bulurum diye

• neyi çözeceksin. bırak kendi pisliğinde boğulsun. bence arkadaşına söyle. düşün ki senin karın sana ihanet etti ve arkadaşının bundan haberi olduğu halde seni uyarmadı. arkadaşından bile nefret ederdin. sen de aynı durumda olsan mutlaka bunu bilmek isterdin. arkadaşına söylemelisin bunu ama kesin bir kanıtını bul öyle söyle çünkü inkar ederse zor duruma düşebilirsin

• Bu kadın manyak mı ? niye senin eşinin arkadaşı olduğunu bile bile sana anlatıyor ? vicdanını rahatlatmak için seni mi seçmiş , kendini resmen riske atmış salak :D

0|1
    0|0
    • Çünkü onun kocasını ben ondan daha iyi tanıyorum. Bi defasında kavga etmişlerdi kadını boşayacaktı ben durdurdum onu. Ona güvenerekten bana anlattı heralde..

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Kadını ayrılmaya ikna etmeye çalış ilk etapta.

0|1
    0|0
  • Harbiden çok zor Allah kolaylık versin. Öldürsün bırak arada sen kalma.

0|1
    0|0
  • ANLAT SAKLI KALAN GERÇEK DİYE BİŞEY YOKTUR HEPSİ GÜN YÜZÜNE ÇIKAR.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle soylemelisin arkadasina

0|1
    0|0
  • Arkadaşının iyiliği için saklamalısın ondan.

0|1
    0|0
  • Arkadaşını ara ve anlat sonuç ne olursa olsun başına geldiğini düşünsene böyle birşey olamaz.

0|1
    0|0
    • Hacı vurur.. kesin öldürür kadını.. ben kadına acımıyorum çocuğa acıyorum. Hapse girmesini istemiyorum. Adımdan soyadımdan nasıl eminim işte o çocuğun o kadını öldüreceğinden de o kadar eminim...

• Bir yolunu bul anlat ayrılmasını sağla kadından onu bırakmasını iste başıma gelirse ve bir arkadaşım bunu benden saklarsa benim için kadından çok arkadaşı vurmam şart olur.

Söylemezsen daha kötü olur.

• ya bu arada senin bunları burada anlatman pek dogru değil kardeş

0|1
    0|0
    • Bikaç gün önce bunalım psikolojisinde açmıştım konuyu sonrasında bende pişman olmadım değil. Modlardan kaldırmalarını isteyeceğim zaten

• bu zamanda insan peki güvenecek ya kime sırtını dayayack ... bence anlat dostum eğer gün olur kendisi öğrenir ve bu durumdan bilgin oldugunu da anlarsa dostunu kaybedersin

0|1
    0|0
    • Ben bu olaydan sonra kesinlikle evlenmeme kararı aldım dostum. Bilemiyorum belki şuan girdiğim psikolojik bunalımdan ötürü böyle düşünüyor olabilirim ama resmen evlilik kelimesinden tiksiniyor vaziyetteyim

• al benden de o kadar aşk olsun bizim büyüklerimize ölünceye kadar aynı yastıga baş koydular

Yükleniyor...