Bir parti kursanız ve hatta başbakan olsanız...halka yapacağınız ilk icratınız nedir.

Bir parti kursanız ve hatta başbakan olsanız...halka yapacağınız ilk icratınız nedir.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• -isteyenin baş örtüsü isteyeninde şortuyla her yere girebilmesini sağlardım;

en yakın arkadaşım kapalı ve biz taytla şortla okula girerken öğretmenler onu kapıdan çevirdi,çok kızmıştım

-Geri dönüşümlü enerji yatırımlarını arttırırdım

-Halk pazarlarında güvenlik meselesine çok takıntılıyım;

Adam takmış puşi yi,çekmis salvarı belinde silah.Millet korkudan öldü ama bir kişi bile cesaret edemedi polisi aramaya ben arayım dedim anneannemler aynı beldede oturuyo bela olmasınlar diye ses çıkarmadım bu nasıl rahatlık!

-Türk vatandaşı olupta müslüman olmayanların kimliklerinde kendi dini inançlarının yazmasını sağlardım

-Kürtler ile ilgili bazı düzenlemeler şart,herzaman bu ülkenin iyi niyetini suistimal ettiler

-Eğitimde kullanılmak üzere ayrılan paranın başka yerlere gittiği kanısındayım,detaylı ve titiz MEB çalısanları lazım

-3 ve üzeri cinayetten sabıkası olanların idam edilmesi elimden gelen her şeyi yapardım

-teroristler hapis cezalarını tamamlamdıktan sonra yurtdısına sürülmeli

-Benzin konusunda eğer sermaye birikirse gerekli araştırmalar yapılır,kendi ülkemiz içinde geçinebiliriz

-Şehir içi otobüslerde kesinlikle fiyat indirimi yapardım;

adam kazanmıyorum diyo nerdeyse memurdan daha fazla kazanıyo

Ben 3 lira harcıyosam arabaya,otobus 1,50 lira gidis-donus=3 lira

sonra çevre kirliliği,çok tüketim var..Sen halkı teşvik et halkta toplu taşıma kullansın ya da her yere metro gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben bu halkı üç öğün dövdürür bir öğün yemek verdirirdim. o yüzden beni seçmezler.

1|0
    1|1
  • dinsel özgürlük veririrm ciddi anlamda kim ne isterse öyle olsun

baş örtüsü yasağını her alanda kaldırırım

polisler kendilerine yönelik bir kanıtları olmadığı sürece halka zülum ederse mesleğinden ederim

bağımsız olur hiçbir partiyi savunmam

ülkemi kalkındırmak ve çağdaşlaştırmak için elimden geleni yaparım .

0|0
    0|0
  • benzin fiyatlarını kesinlikle düşürürdüm en yüksek yakıt fiyatları türkiyede...ünv okuyan her öğrenciye belli bir miktar burs verilmeli okuyan aydın gençlere bu ülkenin ihtiyacı var destek olunmalı ben almıştım geri ödemesi çok zor oldu ödeme filan olmayacak yani :) daha çok yeşil alan...fakirlere aş evleri...hayvan barınakları artırılmalı...

0|0
    0|0
  • önce özgürlük

sonra istihdam sağlarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Merhaba kardeş;

Müslüman memurlardan oluşan kamusal moda evi kurmak olurdu.

Şu an kızlar Avrupa'nın istediği gibi giyinyor.

Modaevlerinin hepsi Avrupa ve İsrailin elinde.

Acil bir Müslüman modaevine ihtyaç var..

Tarz değişikliği lazım ciddi manada..

İyice pavyon kızlarına çevirdiler kızlarımızı

0|0
    0|0
  • TBMM üyelerini seçmek için ayrı halk oylaması yaptırırdım... Şu an ki sistemde, parti içinde yüksek parayı verenler milletvekili oluyor; sonuçta da bir bakıma milletvekilliği, "ticari vekilliğe" dönüşüyor

0|0
    0|0
  • Ne kadar akrabam varsa devlet dairelerine yerleştirirdim onlarda bu halktan sonuçta :)

0|0
    0|0
  • Bizim halk için götünü versen yine isyan edicek birşey bulurlar parti falan kurmam.

0|1
    2|0
  • Önce Tayiipten yaptıklarının hesabnı sorardım.

0|0
    0|0
  • vatan hainlerini asardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...