Kızlar ayrıldınız ama eski sevglinizi her gün görüyorsunuz aynı sınıftsınz onun nasıl davranmasını istersiniz?

öyle çok seviyorum ki harfleri boşuna israf etmeyeceğim çünkü tarif edemeyecekler... 3 ay oldu o benden gideli... çekmediğim üzüntü dert kalmadı daha da bitmez... diyorum ki şimdi kendime erkek olmak aşık olmak asıl şimdi... onun beni sevmediğini kabul de edebilmeli... bu değil midir adamlığın gereği... çok zor olsada yapmalı mıyım onu her gün gördüğüm halde unutmuş gibi davranabilmeyi ama içteni içe gene sevmeyi...? nasıl davranmalıyım ?

1|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• yokmuşum gibi davranmasını isterim; çünkü ben öyle davranırım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden onu sevmeye devam ediyorsun kısmette yokmuş böyle bir bencilliği yapma kendine ve o yokmuş gibi davran

0|1
    0|0
  • davranmasın hiçbir türlü .

0|1
    0|0
    • sana davranmayacacak zaten o toplum içinde onun nasıl davranmasını beklersin diye soruyorum

• Bende aynı durumdaydım.Ben yine her zaman olduğu gibi yani kendi gibi davranmasını isterdim

0|1
    0|0
    • peki onun seni sevdiğini biliyorsun ve seni her gördüğünde kötü oluyor bu yüzden dolayı da kaçıyor seni gördükçe arkadaşlarını gördükçe kaçıyor sırf karşısında kötü olduğunu belli etmemek için bu durumda ne düşünürdün?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...