Sarkik gögüs problemi?

Sarkik gögüsleri nasil hangi spor ile toparliyabiliriz?😔 kas calismadan kurtulabilirmiyim bu sorundan bunun bir kremi falan var mı ya?😔

0|0
2|13

Erkekler Ne Diyor 13

• ne kremi ya öyle şeylere paranı kaptırma sakın... sarkık göğüslerin sebebi göğüsleri tutan kaslarının gucsuz kalmasından dolayı ve ıcındekı yag oranın fazla olmasından dolayıdır.. bunun cozumu yag oranını dusurmelısın ve fitness yapıp kaslarını kuvvetlendirmelisin

0|0
    0|0
  • Malesef kas çalışman gerekıyor. Yağdan kaynaklı ise Cardio + fitnes ile şınav veyahut çeşitli göğüs egzersizleri ile toplaman lazım

1|0
    0|0
    • 18gün

Cidden anlıyorsan help më plz

• 18gün

Sen başkalarına bakma Güzel bir spor saloluna git işini bilen bir hoca ile iletişim halinde ol

• 18gün

tamam sagol😊

• Şınav yaparkenki hareketlerin göğüs kaslarını çalıştırır, salonda ise oturduğun veya yattığın zaman ağırlık itme hareketi de çalıştırır

0|0
    0|0
  • Göğüsünle mast yaparken falan çokmu oynadın ya da çokmu oynatdın?

1|0
    1|1
    • 18gün

Soruya normalde cevap verilir geri soru sorulmaz cevap bilmiosanda sus olurmu

• 18gün

Peki sen nasıl istersen

• bilemedim

0|0
    0|0
  • yuzmeye git

0|0
    0|0
    • 18gün

Yazin hrp yüzüyorum zaten bir degisiklik fark etmedim😕 bu havada yapabilicegim eylenceli ve toparlayan bir spor yok mu

• 18gün

yuzmeyi suda vakit gecirme olarak yaparsan bir gelisim olmaz zaten. sirtustu kelebek kurbagalama stillerini ogrenip belli bir tempoda 1000metre yuzmen gerekir yani onun da bir antrenman mantigi var. Kışın ben fitness yapiyorum en iyisi o bence spor salonlari cok soguk da olmaz

• 17gün

Peki saol

• Gormek lazim

0|0
    0|0
    • 18gün

Sen ilk önce kendinde bir beyin var mı onu görmeye ugras sonrasindada o yokluga bir cagre bul okey?

• Yerçekimsiz ortamda her gun aerobik yap. Bunun için nasaya başvur. Çok mu buyuk?

0|0
    1|0
  • En önemli ne

0|0
    0|0
  • sütyenler varmış ya onlar için

0|0
    0|0
  • genetiktir

0|0
    0|0
  • Tam olarak ne kadar bir sarkma söz konusu? Ona göre bir yöntem belirtelim.

0|0
    0|0
  • Beden olarak büyük olduğundan mi yoksa doğumdan dolayı mi sarkık?

0|0
    0|0
    • 18gün

Bedenden dolayi😕

• 14gün

Sen google mi soruyorsun :) yas 30 olmuş kızım sen bu yolda gelirken ben 10 tur attım :) birde edebiyatcı ya diyorsun yani :) neyse iyi aksamlar sana :)

• 13gün

Yo sadece sikildim yazis seklin cok banel bu yüzden yazma daha bunaldim

Kızlar Ne Diyor 2

• spor ama belli hareketleri var diye biliyorum netten bir arastr bence olmadi operasyon kensin çözüm

0|0
    0|0
    • 18gün

Kolay yönü yok mu kremle falan olmazmiki😕

• 18gün

krem uzun zaman ister kaldiki sadece geciktirir kaldirip göğüs yapmaz yeniden yani

• 18gün

Off😔 videolar falan baktim ama hareketleri göstereblerin gögüsleri elma kadar ve toparlio fark ediceksiniz ben fark ettim falan fiolar yani onlarinki sarksa ne kadar sarkar dimi
      Denedimde hareketleri faydasi yok

• maalesef, onların büyük bir kısmı yağdan oluşuyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...