Kızlar, Voleybol dersi verecek bir kız nereden bulabilirim?

Arkadaşlar ben bir eşcinselim tmmyle pasifim kız gibiyim...
hep okul zamanında voleybol oynamak isterdim ama içimde kaldı yapamadım şimdide bir kızdan ders almak istiyorum amatörce hevesimi gidermek istiyorum işte bende tayt falan giycem sözde eski zamanlardaki özencimi alıcam.. ama büyük çaba sarf etmeme rağmen bulamadım bir türlü bana öğrenci liseli bile olur sadece en basit hareketleri öğretecek çünkü...
bana bir akıl verin nasıl bulabilirim?

Güncellemeler:
13gün cvblarrrr
13gün fgfgjfh

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden bir erkekten öğrenmeyesin ki

0|0
    0|0
    • 12gün

ya eşcinselim ben oda tayt giycek bende hani sanki kendimi o zamanlarda voleybol öğreniyomuş gibi düşüncem :D

• 12gün

Eşcinsellikle ne alakası var ki bunun, bay troll? Trans birinin söyleyeceği şeyler bunlar.

• 12gün

ya şu trol sorusuyla 40 kez karşılaşıoyorum fotomu atayım söylermisin bana gerçekten istiyorum eşcinselim yani kendimi nasıl ispatlıcam inandırcam bilemiyorumki nasıl inanırsın bana söyle ne yapmam gerekli?

• ben voleybol antrenörüyüm ama uzaktayım 😂

0|0
    0|0
    • 12gün

öylemi :) nerdesinki bende İstanbul'da deilim zaten bursadayım

• 12gün

bursadaki kızlardanda bana ders verecek olabilir ozman :) peki sence küçükleremi yönelmem lazım bu ders için yoksa daha büyükleremi yani lise çağındakilerde ders verebilir mi? ve fiyat ne olması lazım bana ortalama bişey dermisin ona göre düşüncem :D

• 12gün

lise çağındakiler ders veremez yani öğrenemezsin ama hocalara gidebilirsin ben sivastayım sivastaki kurslar bedava voleybolda bursada nasıl bilemem sen profesyonel yapmayacaksın sadece oynamak istiyosun sanırım bunun için kapalı spor salonlarına gidip görevlilere sorabilirsin hangi günler voleybol antrenmanları var gidip hocalarla görüşebilirsin

Yükleniyor...