Merak edip uykusundan uyandırdığınız sevgiliniz sizi terslerse ne yaparsınız?

Gece erken yatmadığını bildiğiniz sevgilinizi merak edip aradınız, ama meğer uyuyormuş. Uykusundan uyandırdığınız için sizi tersledi. Ne yaparsınız?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• birdaha geceleri sittin sene aramam..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Uykusundayken uyanıp tersleme yaptıysa istemsizdir bunu öğrenin :)) yani tecrübelerim böyle bende ister istemez bazen geceleri uykuluyken ne olduğunu ne dediğimi istemsiz bir şekilde diyorum sabah kalkınca aklıma geliyor ve özürdiliyorum ailem olsun arkadaşlarım olsun böyle oldu hep benim bir arkadaşımda böyle hatta beni gece uyandırırmısın diye rica etti çocuğu uyandırıyım dedim ne var ya s*ktr gt falan dedi böyle birşey dicekte birisi değil neyse ertesi gün dedim ben buna neden gece böyle böyle dedin seni bir daha kaldıranın falan filan dedim o da dedi ne olduki ya falan gece küfür ettin dedim gerçektenmi allah allah özürdilerim o zaman uyurken hep böyle oluyorum ya kusurabakma falan filan dedi tamam dedim geçtim böyle olay bir daha uyandır diyince yine oldu :))) yani uykudayken ne dediğini bilemeyebiliyor insan herkes için geçerli değil mesela ben bile bile diyorum ama istemsiz diyorum sonra da özürdiliyorum:))farkındayım ama uykunun verdiği bir gerginlik mi bilemiyorum ağzımdan çıkıyor

0|0
    0|0
  • Arayan bensem, özür dilerim bilmiyordum uyuduğunu derim. Tamamen suç bendedir yani.

Demem o ki suçlu sensin.

0|0
    0|0
    • bir yıldan fazlasını geçirmiş iki insanın arasında bu kadar mesafe olabileceğini sanmıyorum.. bana garip gelen de bu.

• en fazla arkamı döner uyurum. bir daha uyandırırsa bırakırım onu yatakta yan odaya geçerim :D

bütün gün beraberiz zaten gece gece neyin merakı böyle bu aaa

0|0
    0|0
  • Tahminimce benzer bir şey başına geldi. Sabah durumuna göre ne yapacağını belirle. Bazı insanlar yeni uyanınca istemsiz olarak sinirli olabiliyor. Hemen suçlamamak lazım ancak hoş bir durum değil tabii ki.

0|0
    0|0
  • Aus bb derim anlarsa ne ala bir daha aramamda sormamda...

0|0
    0|0
  • değil aramak mesaj dahi atmam telefon o kişi için kullanıma kapanmıştır aradığı zaman açmam bile eğer sevgilin aramışsa ve merak etmişse teşekkür etmen lazımken yapılan o davranış yediği kapa pislemektir bana göre

0|0
    0|0
  • Sorun deegil cani sagolsun.. Kendisi iyi ya gerisini bosver..

0|0
    0|0
  • Beraber soğuk bir duşa çıkardık ! Çok eğlenceli olucağından eminim.

0|0
    0|0
  • benim öyle sevgilim olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç birşey yapmam. "tamam canım sen uykuna devam et o zaman, sonra konuşuruz" der kapatırım. uyku hali bu, yeri geliyor ben annemi bile tersliyorum, olabilir :)

1|0
    0|0
  • Bana artistlik yapan adami hic sevsem. Direk yol verme sebebidir bence.

0|0
    0|0
  • Bi daha aramam

0|0
    0|0
  • önce yataktan sonra evden atarım

0|0
    0|0
  • Birdaha hiçbir zaman aramam

0|0
    0|0
Yükleniyor...