Beşiktaş bu sene de şampiyon olmayı haketmiyor mu?

Sizce besiktas bu senede sampiyon olmayi haketmiyor mu abi? Ciddi olanlar gelsin dalga gececekler uzasin

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş k. bkmada ben fenerbahçeliyim şuanki fenerde hakediyo biz olalım şampiyon içimden geçeni söylüyorum darılmaca gücenmece yok

0|0
    0|1
    • 14gün

Fener besiktas maci var 2 hafta sonra bakalim :)

• 14gün

Bak şu kadar konuşiyim f. bahçe afaki bir futbol oynamıyo bende bunun bilincindeyim ama f. bahçe nerde nası davrancağını bilerek oynuyo artık

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• Son 3 sezondur hak eden , ligin en iyi topunu oynayan takim Beşiktaş. Bunu fanatikler hariç taraflı tarafsız futbol kamuoyu kabul ediyor. Bu sezon da ligin favorisi Beşiktaş , bunu idda oranları bile gösteriyor. Ayni şekilde rehavete kapılmadan devam edilirse şampiyon Beşiktaş olacaktır

0|0
    0|0
  • Daha çok erken bu soru için bakarsın bu haftadan sonra rezalet futbol oynayacak yani bu işler belli olmuyor dostum :)

0|0
    0|0
  • şu an şampiyonluğa yakın iki takım var. Beşiktaş ve Başakşehir. Ligin en iyi futbolunu ortaya koyan takımların şampiyonluğuna gölge düşürmemek gerekir. Bir Beşiktaşlı olarak umarım bu sene Başakşehir şampiyon olur. Türk futbolunun gelişmesinden yanayım. Bu sene naklen yayın gelirleri %50 arttı. Büyük takımların paralarını çöpe atmaması için bu takımların zorlanması gerekiyor. Her maçta gönlümden Beşiktaş geçiyor ama bu iş sadece Beşiktaşla olmaz.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Beşiktaş geçen seneki kadar iyi değil ama rakipleri kötü bu sene. O yüzden Beşiktaş götürür gibi..

0|0
    0|0
  • 2. yarı belli olcak

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla

0|0
    0|0
  • Bu senede olur beşiktaş basaksehirinde gazini alırız bu hafta

0|0
    0|0
  • etmese nolcakki potada olacak gene