Çok uzunum ! :0 Ne yapacağım ?

Ben 177'yim. 6-7 yıl voleybol oynadım kasda var . Ama herkes kısa :0 Ne yapacağım ben siz bu uzunlar hakkında ne düşünüyosunuz ? Kızları az çok biliyorum da özellikle erkekler siz ne düşünüyosunuz ?Ayaklarımdan kestirip 170 olmak istiyorum :@ :((

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Valla 173 falan olsam sıkıntı çıkmaz el bu yana derdim de... Değilim.

Uzun erkekler de ben boylardakileri kapıyorlar, sıkıntı çıkıyor hakikaten.

0|0
    0|0
    • ben ne demek istediğini anlamadım cidden?

• " Valla 173 falan olsam sıkıntı çıkmaz gel bu yana derdim de... Değilim.

Uzun erkekler de benin boyumdakiler kapıyorlar, bize çıkacak kız nüfusu azalıyor, o yüzden sıkıntı çıkıyor hakikaten." demek istemişim. g harfi klavyenin azizliğine uğramış, oraya takılan beyin diğer kelimelerin anlamını çıkaramamış. Olur öyle arada ;)

• Yine bir milyon tane harf hatası yapmışım. Klavyeyi değiştiricem yakında heralde inşallah, galiba. Neyse bu sefer anlamışsındır :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Şu anda düşündüğüm tek şey keşke bende volaybola ya da basketbola gitseymişim kaldım 1.76 da hep yalnış spor tercihlerimden dolayı tüh bana :))

0|0
    0|0
  • Benden 1 cm kısasın lan :D Ben uzun boy sevmem kanka, 1,90'lk adam düşünebilir ama ben benden kısa kızı severim. Uzamasıydın o kadar yapacak bir şey yok :)

0|0
    0|0
    • Çok yardımcı oldun harikasın saol

• Şaka yapıyorum yavrum herkesin bazı kusurları vardır ki bence uzun boylu olmak sorun değildir. Keşke uzun boylu olsam diye ölen kızlar ya da keşke uzun boylu bir kız arkadaşım olsun diye düşünen gavatlar var. Kendine bak, sporla alakalı ol fiziğinde düzgün olsun çok iyi olur, çokta güzel iyi olur yani.

• Boyunuz için psikolojinizi bozmaya gerek yok... sakin ve rahat olun. Muhakkak size uygun bir boyda erkek vardır vede olacaktır sorununuz buysa tabi ki. Bence sakin ve rahat olun dert edinmeyin uzun boylu olmak bence güzel.

0|0
    0|0
  • şahsen ben uzun boylu kızlardan çok hoşlanırım. bu yüzden sorun etme. uzun boy her zaman avantajdır. sen de ne güzel tay gibisin. söyle düşün 1.50 olsan daha iyi mi olacaktı?

1|0
    0|0
  • öyle iyi boyun

0|0
    0|0
  • manken gibi işte ne güzel herkes senin gibi bir boya sahip olmak ister. bide ayaklardan kestirme biraz boyundan aldır birazda karın bölgesinden aldırırsan tamamdır :D :D ::D

0|0
    0|0
    • Karın niye aldırıyorum :00 şişko değilim ki ben

• şaka bir tarafada kızlar genellikle kısayım diye şikayet ederler bence boyunun kıymetini bil. çirkin bile olsan emin ol boyun işi bitirir sen hangi mankende 150 boy gördün. sırf kısa oldugu için topukluyla gezenler var

• kız dediğin en fazla 170 171olmalı onun üzeri iğrenç erkeksi oluyo. bide kas varmış hepten kötü

0|0
    0|0
    • Yok o kadar değil . İncecik değilim onu demek istedim . İğrençsin deyip geçseniz de moralimi bozamasanız ya :00

• Biliyorum iğrenç olduğumu minyonlarıvsevdiklerini ben taşınıyorumvbu ülkeden kesin karar verdim . :'(

• hadi güle güle

• sanki 1 90 boyu var dwarves ırkına ait.

0|0
    0|0
  • yaradana isyan edilmez...

0|0
    0|0
  • bence uzun olman güzel bir şans

0|0
    0|0
  • bence uzun boylu kızlar daha seksi olur :) birazda Fit oldummu tavlıyamıyacagın erkek yoktur :)

0|0
    0|0
  • fiziği güzel uzun boylulara genelde at gibi derler :)

0|0
    0|0
  • Herkesin kendine has bir güzelliği vardır, takma fazla.

0|0
    0|0
  • Böyle düşünme, gayet iyisin bence.

0|0
    0|0
  • bu senin için avantaj. uzun boylu yakışıklı kaslı erkeklere olan şansın daha fazla.

0|0
    0|0
  • Uzun ve kasli bence cok guzel sokayet etme

0|0
    0|0
  • ufaklik 1..75 çokmu beaa ayaklarinimi kestircenn ooooo

0|0
    0|0
    • 177 ama çevremdeki herkes bana bakarken kafasını kaldırıyo ve hala uUyorum ben durmadı uzamam :0

• kiz dediğin at gibi olucak milleti boşver uzun boy candir

• 177 ve çok uzun.. peki..

20 cm daha uza, ben de biraz daha kaslanırım o zamana kadar, görüşelim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hic sikayet etme boyun cok cok guzel ideal kilonda ol yeterki fizigin cok hos olur ideall kilondaysan uzun olmanin cok guzel yani var hem asiri öyle cok uzun degilsin 185-190 olanlari dusun :/

0|0
    0|0
  • Bende 1 76 yim ve uzamak istiyorum uzun boyluluk guzeldir uzun boylu kizlar dikkat ceker

0|0
    0|0
  • Biz napak ya la 1.56 boyla te allam :D

0|0
    0|0
  • tam manken boyu canım ya 1.80 deilsen sıkıntı yok bence kadını en ama en güzel gosteren boydasın

0|0
    0|0
  • bende çok uzunum 12 yaşındayım lakin 1.82 boyundayım ve hala uzuyorum napalım biz böyleyiz :D

0|0
    0|0
  • Sizin takımdakiler kısa profesyonel takımlara bak 185 boyunda çoğu takma bu kadar

0|0
    0|0
    • Hayırşu an oynamıyorum eskiden oynuyodum

• Halter boyu kısaltıyormuş 3 4 ay bir dene istersen başka şekilde kısalmaz bu kezde kas olacak ama katlanıcaksın artık

• Kas olacağına deve olmayı tercih ederim saol yinede :))

• 1.80 olan kız var ya burada :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...