Sizce Ak Parti, insanların "hayatıma müdahale etme, özgürlüklerime dokunma" mesajını algılayabilecek mi?

Sizce Ak Parti, insanların "hayatıma müdahale etme, özgürlüklerime dokunma" mesajını algılayabilecek mi? Yoksa cımbızla çeker gibi şiddet olaylarını göstererek eylemleri karalamaya ve iç-dış provokatörler hedef göstererek kendini haklı çıkarmaya çalışmaya devam mı edecek?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• O çok iyi anlıyorda işine gelmiyor farkyapmaz bu halk getirir onu dize

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Anlamak için bugüne kadar yaptıklarına hesap verebilecek yürek lazım..

O da onlarda yok, işlerine gelmez.

1|1
    0|1
  • "ey esed halkini dinle

100 ülke seni istemiyor seni tanimiyoruz defol"

rte.

"hükümet istifa" halk.

"demokrasi sandikta olur" rte.

adam agir sizofren.

1|3
    0|0
  • herkes işine geleni yazıyor . şimdide kapalılara özgürlük geldi içki satışına sınır geldi diye suçluyorsunuz.madem özgürlük herkes için zamanında kapalılarada destek olunacaktı.

1|0
    3|2
    • hihihihih gene ben geldim.

Sizin anlamadiginiz bu. Birisine özgürlük verilirse bu özgürlük baska birisine zararli olmamasi gerek.

Örnek olarak Basörtü.

Hic kimse sen evde ya da disarda ne giyeceksin niye karisamaz. Ama diyelim Bankalarda Basörtü yasak olmali.

Neden ? Cünkü ben bankaya gidersem orda birisinin Dini sembolünle karsilasmak istemiyorum. Tarafsiz ve nötr olmasi gerekir.

Tabiki Memur orda Mini Etek'de giyemez, buda rahatsiz edebilir. Bu nedenle giyinme kurallari var.

• ama tabii, bu ülkede tek suçlu alkol...zihniyetle falan kesinlikle alakası yok olayların

• o kadınlardan biri benim halamdı.gitti şikayetçi olmaya .oldu da.tüm aile babamda dahil boşanmasını ve ona yardım edeceklerini söylemelerine rağmen.kocasının iki lafına aldandı tekrar.o yüzden diyorum kadınlar istese çok şey başarır çalışmaya imkan var.ha kocası psikopattır o da yüzde bire denk gelir. alkol tamamen yasaklansada benim için farketmez kullanmıyorum.ama senin gibi düşünenlerin karısı ya da kızı bir sarhoş yüzünden zarar görse eminim ki kendisi bizlerden önce devlete sövmeye başlar.

• Ak düşünce özgürlükten yana değil

Parti şuan ne yapıyorsa ona devam eder

2|2
    0|1
  • Ne cahil insanlarsiniz ya siz daha alkol yasagini mi ornek olarak gosteriyorsunuz? Icki yasaga tum avrupa ulkelerinde vardir. Gece 11 den sabah 11e kadar satis yasak. Biri de demiski dini sembollu olan bir kisiyle bankada karsilasmak istemem. Nasil bir zihniyet bu? Sozde ozgurlugu savunuyorsunuz. Kimseye zarari olmadiktam sonra bisey diyemezsin ve yine tum avrupa ulkelerinde gayet normal karsilaniyor isteyen basortulu ogrenci, ogretmen, doktor, memur ola biliyorken Musluman ulkede neden yasaklansin? Ne bicim insanlarsiniz. Modern olalim derken daha cok uzaklasiyorsunuz.

0|0
    2|0
    • o dediğin avrupa ülkelerinde kişi başı alkol tüketimi bizdekinin bilmem kaç katı ama onun farkında mısın? ne alkole ne başörtüsüne yasak gelmesin

• Aferim kız sana seni tebrik ederim. gerçek demokrasi işte bu.

• Oyle goz boyamakla demokratik olunmaz..

• Uc bes capulcu

Faiz lobisi

Cehape zihniyeti

İllegal orgutler

Teroristler

Kendilerine baksinlar

Benim polisim

Benim turbanli bacim

1 milyon topladik

Oyuna gelme

Dis gucler

Din dusmanlari

Gider boyle anlamaz.

2|2
    3|0
  • Daha nasıl bahaneler, ne çirkinlikler uydurcaklar merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Tabi ki algılamayacak işlerine gelmediği için

2|0
    0|1
  • koltukları garanti olduğu sürece hayır.

1|0
    0|0
  • ne saçma ne gereksiz bir soru ulan algılayabilselerdi birşeyleri..ak partili olmazlardı zaten.

2|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 9

• Merhaba kardeş;

Hangi özgürlükler kardeş ? Neye müdahale edilmiş ?

Sigara yasağı ile insanları rahatsız etme özgürlüğüne mi.. (Evet)

İçki içerek gece yarısında eşekler gibi anıranların bağıranların çağıranların özgürlüğü mü (Evet)

Kardeş pardon ama; özgürlük dediğin şey, başkasının hakkına girdiği an sınırlanır.

Sonsuz özgürlük yoktur. Böyle bir saçmalık kabul edilemez.

İyi o zaman özgürüm diye millet sokak ortasında çiftleşsin, tavşan gibi

Bu da özgürlük. Var mı müsaade ?

4|2
    4|3
    • Kürtaja getirilen sınır benim özgürlüğümü sınırlandırıyor

• ahlaki normlarının aslında din üzerinden şekillendiği gerçeğini atlıyorsun ama...sevgili kardeşim, verdiğin tepkiler dini duyguların yüzünden sanırım bunun ikimiz de farkındayız. varsa eğer cennet ve cehennem, kimin nereye gideceğine kimin karar vereceğinin de sanırım farkındasın. peki güzel kardeşim, orada herkes kendi yaptığından sorumlu olmayacak mı? yaptıklarının ya da yapmadıklarının sorumluluğu kişinin kendisinde değil mi?

• varsa senin doğru olduğunu düşündüğün bişey, gel bunu diğer kardeşine güzel güzel anlat. elinden gelebilecek, vicdanını rahatlatabilecek şey budur. e peki, insanları kanunlarla bişeylere zorlamaya kalkışmak neyin nesi? a benim sevgili kardeşim

• herkes anladı...okyanus ötesi bile anladı ama bu niye anlamadı hayır fiil ehliyetinede sahip ama demek var bir sıkıntısı

0|0
    0|0
  • Anlayamazlar. NATO kafa, NATO mermer.

1|1
    0|1
  • AKP ve AKP'liler herzamanki gibi Dünyada ne oluyor ne olmuyor farkinda degiler.

Onlar sadece kendileri kurduklari hayal dünyasinda yasiyorlar.

1|0
    2|0
  • Ufak birşey düzeltmek için cevap veriyorum ak parti değildir akp dir :))

1|0
    1|0
  • Ak partililer kovalasın seni.

0|0
    0|0
  • ak partiliyiz ak partili hülöööööööööööööööööööö

2|1
    2|2
  • şimdi esede laf etmeye de hakkı yok artık ashgdfsdf

1|0
    0|0
  • yasasın kap!