Baktınız olmuyor, başkasının bulduğuyla evlenir misiniz?

Denediniz sevdiniz sizi sevdiler ama evlilik olayı yada iyi bir birliktelik olmadı.Evliliğe de yaklaşamadınız.Denemeye ya da yalnızlığa devam mı ederdiniz yoksa aile bulmuş birini bununla evleneyim mi dersiniz.

Aslında istemiyorsunuz bir de daha önce başkasıyla cinsel anlamda birlikte olmuşluk var hayat bu yalnız olmaz deyip evlenir miydiniz?

Güncellemeler:
Bu soru mantıkla hayalleri arasında kalmışlar için. Mantıklı kararlar insanı mutlu eder mi?

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• yapayanlız kalırsam olur günün birinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• senin durumunda görüçü usülü evlilik zor sonuçta adam seni tanımıyo ve seni ona her anlamda ballandıra ballandıra anlatıcak aradaki kişiler zaten görüçü usülü evlilik yasayan erkekle genelde dışarıya kapalı ve daha muhafazakar insanlar oldugu için bianda sen adama ben başkasıyla birlikte oldum dediğin zaman iyi fikirlere kapılmaz ve büyük ihtimalle aradaki kişilerede bu sitemini bi şekilde belli eder buda senin aile yaşantın için iyi olmaz! bana sorarsan senin için en dogrusu birisiyle bi birliktelik yaşarsın yeri geldiğinde uygun bi dille bu durumunu ve nedenlerini acıklarsın eğer yapısı bunu kaldırabilirse ve senide seviyosa seni ole kabul eder kaldıkı etmese bile senden uzaklaşır aile yaşantına bi zarar vermez! bol sanslar mutlu olman dileği ile:)

0|0
    0|0
    • kişi ben değildim ama teşekkür ederim :D

• nedemek efendim bisey degil:) kişi önemli degil fikrimi soledim:))

• zor bi soru ya :) tabikide sevılmeden evlenılmaz ama bana gore delıler gıbi sevsende cınsel hayat cok onemlı evlılıkte kötu bı cınsel hayat sevgıyıde bıtırebılır baktık yalnız olmuyor =)

yalnızlıkta tak etti yorganları aşındırıyorsam duruma göre evlnenmem dost hayatını seçebilirm uzun bı sure dost hayatı uygunsa basarım nıkahı nolcak :D

0|0
    0|0
  • Tercih etmem ama zorunlu olursa tanımak isterim. Hemen evlenmem ama iyice tanıdıktan sonra neden olmasın ki?

0|0
    0|0
  • birlikte olmuş derken evlenmiş boşanmış ayrı gayrimeşru ayrı

0|0
    0|0
    • hayır cinsel birliktelik bakire değilsiniz.Kafaya bunuda takıyorsun adam seni namussuz mu görür ailende varya işin içinde sakıncalı bir durum.Elin adamınada nasıl dersin.

• bakire olması olmaması değil, evlenmişse neden boşanmış acaba kızmı geçimsiz diye düşünür insan ister istemez o yüzden, ama diğer türlü başkalarıyla cinsel ilişki yaşamış kızı kendiside öyle değilse kimse kolay kolay düşünmez

• ısınırsam olabilir

0|0
    0|0
  • son çareyse evet

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • hayir evlenmem cunku o kadina da olabilecek cocuklara da haksizlik yapmis olurum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• eğer ısınamadıysam evlenmezdim ama evlenmek sadece aşkla da olmuyor, büyük konuşmamak lazım aşktan olmadıysa mantıklı olanı seçip evlenebilirim ..

0|0
    0|0
  • mantıklı kararlar içinde heyecan ve duygu yoksa insanı tam olarak mutlu etmez.

0|0
    0|0
  • Kaderde varsa olur bilemem:(:):(

0|0
    0|0
  • Hayat kısa hiç bir şey için üzülmeye değmez . Sen nasıl mutlu olacaksan öyle yap. Kimseyi dinleme kendi bildiklerinle hareket et çünkü herkes bişeyler isteyecek şöyle yap böyle yap diye herkesi memnun edemezsin o yüzden önce kendini memnun et kendini düşün hayat senin hayatın. Birilerinin ağzına bakarsan mutlu olamazsın benden söylemesi hayatta başarılar :)

0|0
    0|0
  • Sorunun gelişi o kadar olumsuzki evlenmezdim demek doğru...

0|0
    0|0
  • bu senede bekar gezelimm

0|0
    0|0
  • yalnız olmaz dıyıp baskasıyla evlenmeyı geçelım sevgılı dahı olmam

0|0
    0|0
  • Evlenmek zorunda değilim ki. Olmazsa olmaz. İnsanın ailesi gibi var mı? Yok.

0|0
    0|0
  • Bence evlenin..yanlizlik Allaha mahsus

0|0
    0|0
  • benim bulduklarım işe yaramıyo. anneme söyliycem görücü usulü evlendir beni diycem. çeyizim de yok zaten.

0|0
    0|0
    • Kendi çeyizimi kendim yaptım .Kimseden bişey bekleme.

Yükleniyor...