Kapat

Hadi biraz edebiyat yapalım mı?Sediğiniz insanı düşünerek ona parafraflar yazar mısınız?

Kim daha yetenekli görelim. Sevdiğiniz insanı düşünerek ona paragraflar yazın.

Bir tane de ben yazayım :)

Canım sevgilim, bütün gün yoruldun, bizim için geleceğimiz için. Şimdi de uyuyorsun sabah benim için uyanacaksın. Bitanem benim, hayat arkadaşım inşallah bir gün sana mesaj atmak yerine, senin gözlerine bakarak uyanırım. Tek dileğim bu, mutlu olmak değil seninle mutlu olmak, bir güne daha mutlu başlamak için iyi ki uyandın sevgilim,günaydın :) yazıcam birazdan ona

0|2
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen beklersin gecelerce dönsün diye bazen çok dönsün istersin bazen istemiyormuş gibi yaparsın

Sözlerini beyninden alıp tekrar kalbine verirsin

Geceleri inim inim ağlarsın

Ama o bir haber belkide başkasını düşünerek belki hayatından memnun

Belki başkasını seviyor bir halde rüyalara dalar uyur

Sense hala ona özlemle yastığını göz yaşlarınla ıslatır sonra sonrası dualar işte

Unutma çabaları

Belki unutulcak biridir ama sen izin vermiyorsundur

Aklına olur olmadık yerlerde aklına gelir

O seni hatırlamıyordur

Ama hatırlamasını ümit edersin

Kelimelerde ismi olduğunda durursun

Bazen saydırır sinirlenirsin yüzün düşer onu düşündüğünde bazense,

Çok sevecenleşir gülersin onu düşündüğünde

Sonuç hep aynı yere çıkar keşke bitmeseydi ya da

Artık yok kabullen .

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevgilim yok ama :D daha önce yazdıgım vardı neyse 5 sayfa ama yazmıcam buraya :D cok özel benim icin bitane yazıyım Kalbimin sol kapakçığı, güzel gözlüm güzel yüzlüm Senin o gözlerine bakarken içinde sevgi dolu ve mutlu gecirdigimiz günleri görüyorum ve gelecekteki güzel günleri sen benim beynimdeki tümör gibisin yara gibisin hic cıkmıcaksın vücudumdan bana aitsin sadece damarlarımda akan kan gibisin hüclerime hayat veriyosun beynimin icindesin her zaman senin olmak senin bana ait oldugunu bilmek sanki allah ile kul arasındaki ibadet gibi bişey hic bitmeyen bir sevgi gibi canım sevgilim seni cok seviyorum. :))

1|0
    0|0
  • Edebiyat yapmayı sevmem açık ve netimdir ..

1|0
    0|0
  • Ben edebiyat yaparsam şimdi o kıza yazık olur şerefini beş paralık ederim onun için lafı uzatmaya gerek yok ahanda benim edebiyatım bu kadar :)

0|0
    0|0
  • "Kah kahvaltıyı hazırla la... İşe geç galıyom..." olabilirdi...

0|0
    2|0
  • İnşallah istediğin gibi olur...q

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• A ldığım ilk nefesi ömrüne üflemek olsaydı

L al bıraktın yüreğimi,ahrazlarda anlamaz ki,

İ lla sev demedin mi çekip gitmek niye?

boynu bükük bıraktın beni ellerim tutmaz ki

uyumak için geberiyorum uyuyamıyorum..sevgili

uyusamda rüyalarımda görüyorum seni

ne olrdu bırakıp gitmeseydin beni

yüreğimmi yetmedi şimdi..

bekliyorum hala dönersin diye

şarkılarda seni getirmiyor ki..

bekliyorum ..bekliyorum hala sevgili..

s.e(ali)

şimdi yazdım..

1|0
    0|0
    • Güzel olmuş kafiyeli falan :)

• teşekkürler yazıyorum ama kağıda yazmak istemiyorum hep içimde.hepp

• Yeteneğin varsa kağıda yaz ,ilerde okuyunca yaptığın hataları yanlışlıkları daha kolay görürsün,benim defterim var yazıyorum hep :)

• Cennetten bir gün çaldım ve cezalandırıldım bu yüzden;bir ömür boyu cehennemi yaşayacağım.

1|0
    0|0
  • sevdiğim insanı düşünerek hmmm...

çok sevgili sevdiğim hay allah belasını vermeyecesice , ulan öküz,anladık şahanesin anladık hoşsun anladık sevdikte lan bu kadar bekletilir mi bir insan sen bana birr teklif et bak o zaman iki dakika geç cevap ver nasıl ağzına sıçıyorum. neyse bugünde sevdim seni.. bilmem kaç günün kaç ayıdır böyle bu. ah gözlerine öldüğüm çocuk...

2|0
    0|0
  • Seni tanıdığımda da sevmiştim 10 yıl sonra da seviyorum uzun zamandır görmedim ama görmeden seviyorum yüreğim senin yüreğine öyle bağlanmış ki öyle sıkı düğümler atılmış ki ne senin ne benim bu düğümleri açmaya gücümüz yetebilir ne de başkası bu bağa dokunabilir uzaktasın belki evet ama yanımdaki hiçbir erkek sen değil etrafım belki çok kalabalık ama sen yoksan bomboş

Sadakat benim ibadet gibi...öyle çok seviyorum ki seni şu an duygularım insan olsa gözleri senden başkasına kör senin sesinden başkasına sağır olurdu sadece sana gelirdi

Sana ne kadar seni seviyorum desem yüreğimdekine denk değil bedenim bu aşkı yaşamak için öyle yetersiz ki sanki duygularıma zindan gibi

Ruhum özgür olsaydı şu an yer gök seninle dolardı

Sen ne kadar imkansızsan o kadar yakınsın biliyorum birgün bu bekleyiş bitecek bir an önce gelmen dileği ile :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...