Karşınıza çıkacak insanı yürekten seveceğinize inanıyor musunuz?

Hani olur ya bazı nedenlerden ötürü Aşık olamayacağınızı düşünürsünüz. Bu belki geçmişle alakalı belki de yaşınızın artık bunu kaldıramayacağını, liseliler gibi aşık olup sevemeyeceğinizi düşünürsünüz. Şahsen, hiç kimsenin bu saatten sonra vazgeçilmez olmayacağını düşünüyorum. Şu son 2 yıldır pek bir uğraşta sarf etmedim bu konuda. Olursa olur deyip geçtim. Aslında bunu düşünmemde ufak bir mide bulantısı veya bana göre yanlış hareketlerin etkisi büyüktü. Geçmişte bir Aşk acısı da olmadığına göre, sanırım yaşla alakalı bir durum. Umarım geçicidir diyor ve sözü siz sayın KS üyelerine bırakıyorum.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• bugüne kadar kimse vazgeçilmez olmadıysa bundan sonrada olmaz diye düşünüyorum ama asla da diyemiyorum. biraz da hastalıklı buluyorum "delice" sevenleri ya da kendimi haddinden fazla önemsiyorum.

bi ilişkiyi (aşk meşk haricinde de) bitirmek başlamaktan hep daha kolay oldu. yine öyle olur gibi gibi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beni sevebilirler . Ama ben ne istediğimi bilmediğimden sevemem sanırım.

0|1
    0|0
    • Nedense ortalık senin gibi insanlarla kaynıyor

(hakaret olarak söylemedim sakın yanlış anlama)

• Benim gibilerle kaynasa insan sevgiliyiz diye ortalarda bu kadar kisi dolanamazdi.Ne istediklerini biliyorlar ki seviyorlar.

• Birisini sevebileceğimi düşünüyorum ama aşık olabileceğimi düşünmüyorum.

Ben güneşini kaybetmiş bir karanlığım belki yıldızlar var,ay var ama güneş yok.Hiçbirisi güneşin yerini tutamaz,işte bu yüzden karanlığından kurtulabilir kalbim ama asla aydınlığına kavuşamaz.

0|0
    0|0
  • aşk sınırsızdr bence..yürekten seveceğime inanıyrm

0|1
    0|0
  • Kalbimin tumuyle sevebilirim beni bogmadik sure..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kimse vazgeçilmez degildir sözünün imzamı atarım.Bu arada aynı durum bende de var.

0|1
    0|0
  • İnşallah istediğin gibi olur...h

0|1
    0|0
  • Oyle yurekten seviyorsan akli basindan aticaksin

Kimi yaninda ariyorsan once icinde bulacaksın

0|1
    0|0
    • Bizde sanatçı yüreği yok derinson biraderim ondan kaynaklanıyor sanırım :/

Yükleniyor...