Ne olursa birisine mesaj atarsınız?

Bir erkeğin kavga ettiniz küstünüz vs sonra mesaj attınız cevap yok filan ne yapardınızda mesaj atmasını sağlardınız ya da erkekler ne olsa mesaj atarsınız mantık çerçevesi içinde sizi dinliyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• arızaya bağlayıp bir mesaj ardından bir çaldırma yapıp durursa mesaj atarım..

0|0
    0|0
    • o beni delirtmeyi zaten seviyor ve ben zaten sinirlenince beni kimse tutamıyor

• ozaman sihirli kelime delirt onu arar mesaj atar evine bile gelir..

• delirtemem biraz suç bende galiba

Erkekler Ne Diyor 4

• Eger çok ileri derecede bir kavga değilse bir kaç kez özür dileyip hatanızı kabul ettiğinizde eminim cevap alacaksınızdır tabi uyumuyorsa :/

0|0
    0|0
  • Uyanınca telefonuma bakarım günaydın yazısı görmezsem sağlam bir söverim mesaj atmış olurum

0|0
    0|0
    • kavganın üzerine günaydın mesajı mı

• Ne olursa olsun kolları parmakları hasarlı olmadığı sürece sabah uyandığımda o mesajı görecem aga başka yolu yok bunun İstersem babasını doğruyim kanlısı olayim genede o mesaj bana gelecek!

• Ne güzell :)

• mesaj atmazsan kapına dayancam de. rezil olma korkusunda cevap yazar. ama sana bisey kazandırmaz

0|0
    0|0
    • o edirnede keşke öyle birşey olsa çoktan kapısına dayanmıştım.

• kapısına dayanmaypta kavga edince anlasıp bir bulusma ayarlasan. ha onu istemezse yine dayanırsın kapısına

• kapısına dayanıp çirkefliğimi göstermicem tabikide telefonda ki o bağrışları erkekliklerini karşımda yapmasınnı isticem

• sinirim geçince atarım

0|0
    0|0
    • klasik erkek tipi işte.

• :) kahrını da bir sen çekersin ne güzel bir sevgilimiz olsada bizde darılsak barışsak :)

• Ben onu hiç görmeden sevdim o saflığını temizliğini sevdim canım cicim ayları bitirdik çatır çatır ağzıma ediyor ama nasip kısmet kader işte varmış buda sevince insan çekiyor.

Allah herkese mutluluklarla dolu en güzel aşklar nasip etsin minik kavgaları bile damaklarında şeker tadı bıraksın. Ben yaşıyorum başkasının yaşamasını istemem düşmanıma bile vermesin benim yaşadıklarımı rabbim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Mesaj atmazsan intihar edeceğim de :p

0|0
    0|0
    • ahahahah düşünmedim değil ama çocukça geldi :D

• :)) teşekkür ederimm

• Rica ederim :))

• Onun mesaj atmasını beklemekten baska ne yapabilirsin ki, ya da tekrar yazıcan

0|0
    0|0
Yükleniyor...