Gobegimden kurtulamiyorum yardım?

Yaklaşık 5 aydjr spor yapıyorum. hafta da bazen 2 genelde 3 gün hatta bazı haftalar 4 oluyor. kardiyo +abs zumba ya da pilates yapıyorum. şeker ekmek yine kullanıyorum ama bence her insanın yemesi gerek.çünkü çevremde gobegi olmayıp tatlıyi benden fazla yiyen insanlar var. ayrıca gobegim hamile gobegi gibi.çok belli olmuyor gobegim in olduğu ama beni rahatsız ediyor. bazen gerçekten acaba hamile miyim diyorum :)

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• göbeği eritmek için mekik çekmelisin şeker ekmek diye ayırt etme karbonhitrat tüketme ve zeytin yağı hergün bir kaşık iç zeytin yağı yağları eritir diye biliyorum

1|0
    0|0
    • 16gün

Şeker işlenmiş olduğu için bırakıyoruz tamam da karbonhidrata ihtiyaci var vucudun

• 16gün

Teşekkürler.

• 12gün

bu sefer ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 16

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
  • Mekik çek.

1|1
    0|0
  • gobek gitsin istiyosan beslenmene dikkat ediceksin kalori acigi olusturcaksin yani yendiginden daha fazla efor sarfetmelisin. seker ekmek yasak kesinlikle. o yiyip gobek yapmayanlarin senden farkli genetiği oldugunu kabul et amaan nolcak ki ben yeyim dersen bu gobekle yasamaya da devam edersin. surekli abs calismanin da gobegi eritme noktasinda en ufak katkisi yoktur aklında bulunsun

1|0
    0|0
    • 16gün

Tamam çok teşekkürler denicem

• 16gün

162 58-59 kollarim falan zayıf da bel bölgem siskin aslında omuzlarda geniş yani olmam gerekenden daha zayıf duruyorum aslinda

• 16gün

bir 5 kilo versen iyi olabilir tabi görünüşü bilmeden hayali yorum oluyor boyle. sorun olmazsa ozelden mesaj atsana

• ağırlık çalış ve diyet yap 👍

1|0
    0|0
  • Babasi kim?

1|0
    0|0
  • hafif göbek kabak tatlısı gıbı güzel olur

1|0
    0|0
  • mekik çek diyenlere felan itibar etme.
    göbek eritmenin en etkili yolu düzenli olarak koşmaktır. başka çaresi yok malesef. fitnesmiş zumbaymış biryere kadar. en etkilisi düzenli koşmalısın.

1|0
    0|0
    • 16gün

Her gittiğimde 25 dk aralikli koşuyorum ama max 10 dk Duz kosuyorumdur

• 0 karbonhidrat diyeti yapıyorsan göbeği eritemezsin bilinçsiz diyet

1|0
    0|0
    • 16gün

Hayır hiç diyet yapmiyorum

• 13gün

Aslında porsiyon kısmak dediğimiz şeyi yaparak 1 haftadaki farkı görebilirsin.

• 13gün

Tamam deyiyim sağol canım

• O göbek eritilene kadar şeker ekmek yenmeyecek. Spor yapıyorsun eyvAllah ama beslenme en önemlisi

1|0
    0|0
    • 16gün

Zeytinyağlı da bile şeker var ben nasıl şeker yemiyim :D

• 15gün

Sadecr şeker ve ekmegi mi kesicem

• 15gün

Özelden ulaşsana bana kanka bir kaç tiyo vereyim sana

• metobizlma farkı ekmek şeker tuz kesmelisin

1|0
    0|0
  • Benim De Gitmiyor Nasil YapsaK

1|0
    0|0
  • Mekik çek

1|0
    0|0
  • boy kilo kaç

1|0
    0|0
  • sıkı çalışırsan faydasını görürsün benim gibi

1|0
    0|0
    • 16gün

Şekeri bıraktın mi neler yaptin

• 16gün

Ya bjr de yumurta testesteronu arttiruyormus bir zararı olmaz dimi?

• 16gün

ben çiğ içiyorum zararı olmaz.

• İstedigin kadar spor yap şeker kullanmamalisin yoksa boş

1|0
    0|0
  • 2 ayda o vücudu yaptım diyene inanma minimum 6 ay gerektirir o

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Diyet yapmazsan o göbek gitmez.

1|0
    0|0
    • 16gün

Nasıl diyet? Şekeri ekmegi komple kesmem mi lazim. ama kesmeyip gobek siz olanlar vad

• 16gün

Yararlı karbonhidratlar tüketmelisin ki onlar da sınırlı olmalı. Vücudunun yaktığı kaloriden daha fazlasını almamalısın; özellikle protein ağırlıklı besleniyor olsan bile bu kural önemlidir. Bol sebze meyve tüket ve haftada bir detox yapmaya çalış. Limon, tarçın, zencefil, yeşil çay karışımı iç. blablabla.

• Spor yapmaya devam et🎈

1|0
    0|0
  • Benimde var gobegim ya 😕 boy kilo kaç

1|0
    0|0
Yükleniyor...