Fenerli veya cimbomlu taraftarların bakışı be olurdu?

Örnek veriyorum Fenerli bir futbolcunun Cimbomlu sevgilisi olması ve derbilerde sevgilisi yerine cimbomu desteklemesi normal midir? Taraftarın tepkisi ne yönde olur

• Tuttuğu takımı desteklesin
    100% (4)62% (5)75% (9)Oy Ver
  • Fener tribününde olmalı desteklemeli
    0% (0)38% (3)25% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Fenerli bir futbolcunun Cimbomlu sevgili olabilir ve sevgilisi derbidede öper koklar başarılar diler psikolojik olur motivasyonu yukarda tutmak için destek olur ama kendi gönül verdiği takımını destekler doğal olarak bunda bir şey yoktur yoktur yani, normal bir durumdur yani, futbolcunun sevgilisi trübinde değilde yukarda lobide veya locada üzerinde forması olmadan izler. Taraftar kısmına da gelirsek futbolcusunu sahiplenip saygı duyacağı için bu durumu saygıyla karşılar yani sorun çıkmaz...

0|0
    0|0
  • Ayni renklere gönül vermek güzeldir fakat farklılıklar da saygı duyuldukça fena olmaz

0|0
    0|0
    • 10gün

Hangi takımı tutuyorsun

• 10gün

Fbli olabilir fakat o firmayı giyip beyan vermesi o statta karşı takimi desteklemesi hoş olmaz. Düşünsene yanında oturan fbliler sevgili ne küfür ediyor , hoş olmaz

• 10gün

Beşiktaş forması giymeside beklenemez fener tribününde oturmasıda o zmaan

• Hangi takımlı olursa olsun farketmez :)

0|0
    0|0
    • 10gün

Futbolcular için diyorum

• 10gün

Onlar içinde farketmez ama kız rol yapar muhtemelen destekler yani sevgilisini veya eşini :)

• yetmez hatta benim verceğim partiye oy vermeli 😒saçmalamayın bea

0|0
    0|0
    • 10gün

Hayır ya futbolcular göz önünde olan insanlar kız arkadaşıda dolaylı olarak o da ve atıyorum selçuk inanın karısı derbide Fenerbahçe forması giyse taraftar nasıl karşılık verir ki

• 10gün

ne alakası var gökan gönülümüz caner erkinimiz gitti iki gün sitem ettik sadece

Kızlar Ne Diyor 2

• cimbomluyum

0|0
    0|0
  • Tuttuğu takımı desteklesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...