Streoid kullanmalımıyım? (Lütfen sporcular baksın soruya)?

Selamlar arkadaşlar. Profesyonel basketbol klubünde oynuyorum ve performans olarak kendimi daha iyi yere getirmek istiyorum anabolik streoid kullanmalımıyım ve yine kas kütlesine daha iyi hafim kazandırmak için önerirmisiniz doktor kontrolün de kullanırsam zararı olurmu?

0|0
0|10

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|1
    0|0
  • doktorlar yasak oldugunu bilmyorlarmı nasl doktor kontrolunde kullanacaksın.. ülkeye girişi dahi yasak.. bence kullanma sağlıgın hersyden önemli

0|0
    0|0
    • 13gün

Evet ama bazı sporcular kullanıyor her ne kadar yasak olsa da bazı doktorlar var onlarda müsade ediyor yasak olsa bile satıyorlar ülkemiz de internetten falan

• turkiyenin shaq onneali ol kullanda

0|0
    0|0
  • Sen anaerobik antrenman uygularsın kardeşim senin steroidle ne işin var hacim kazanırsan eğer hareketini kısıtlar fazla kas her zaman fazla kuvvet demek değildir. Kullanmanı önermem hele ki basketbolcuysan.

0|0
    0|0
    • 15gün

Nba de bazı oyuncular kullanıyormuş performans arttıcı setreoidler daha iyi noktalara gelmemde katkısı olması için düşünmüştüm ama yinede teşekkür ederim

• 15gün

Rica ederim kardeşim her zaman söylüyorum vucudun hormonal dengesini bozmak çok büyük kumardır, sonunu kimse kestiremez yine kendi hayatın tabi senin bileceğin iş.

• 15gün

Bende iyi ce araştırıcam doktora gidicem danışcam ona göre karar vericem zararlarını iyi araştırdım aptallık etmek istemem 😌

• Gerek yok , artık basketbolda atletizm popüler zaten. Kas kütlesi arttırmak hareketlerini yavaşlatır ve steroidler seni güçlendirmez sadece şeklini değiştirir. Tekniğini geliştir , ciğer kapasiteni arttır , şutlarını düzelt

0|0
    0|0
    • 15gün

Şutlar da problem yok sadece cüsseli görünmek istiyorum pro olacaksam

• 15gün

Işte cüsseye de ihtiyaç yok mesela Necip uysal , adamda kalıp yok ama dokunan yıkılıyor güç antrenmanları yap

• Doktor vermez ki sadece B kompleksi önerir hacim için birde ağırlık çalışman gerek kas geliştirmen için. Sakın bulaşma streoide kalp kasın bile patlar spor yaparken hayatından değerli değil hiç bişey. Düzenli spor yaparsan çok daha iyi olur

0|0
    0|0
  • kullanmak isterseniz benimle irtibata geçin 👍

0|0
    0|1
  • Kardeşim baskette ağırlık iyi değildir pozisyonuna göre yağ oranını azaltıp kas kütleni biraz arttırırsan daha çok işine yarar

0|0
    0|0
  • basketbol oynuyorsun kas kutleni arttirmak yararına olmayacaktır basketbolda ikimizinde bildigi gibi dayanıklılıktan çok atiklik önemlidir :) kas hacmi arttıkça hız duser

0|0
    0|0
  • klupteki hocan burdaki insanlardan daha bilgilidir ona sormadin mi bu konuyu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...