Arkadaslar moralım cok bozuk lütfen okuyun

Ben üniversite 2 ye gidiyorum. Ablamın arkadaşının kardeşi var kız oda 3 e gidiyor. Merve adı.Bir cocuk var ablamın kocasının arkadaşı cocuk üniversite bitirmiş çalışıyor bir kurumda. Ben bu cocuğu seviyorum. Ablam bugün durdu dediki bu cocuk cok iyi ona Merve'yi ayarlayacam dedi goZlerime bakıp. Cok kötü oldum yakışırlar dedim sadece. Ama cok üzüldüm. Kız benden daha güzel benimde okulum daha güzel karıyerim Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birindeyim ama cok mutsuzum hep böyle oluyor ve ablam yapacak bu ılıskıyı. Kızla cocuk tanısınca bu ıs olur kız güzel bence baya. Ne yapacam ben nasıl izleyecem bunu ablana söyle demeyin söyleyemem. Söyle düşünüyorum yaslarımız aynı Merve'yle ve benım çocukla aynı ortamda bulunmusulugım var madem cocuk iyi biriyse senin gözünde ve kocanın yakın arkadaşı ise neden beni düşünmüyorsun cok kötü oldum istanbuldan gitmek istiyorum bu yüzden Seneye yurtdışına gidecem orda is bulacam yardımlarınızı bekliyorum hayatımda hep böyle olacam yalnız ve mutsuz kariyerim ccok iyi olsun isterse yalnız olmaktan daha kötü

Güncellemeler:
Benimşu anki sorunum o cocuğu kaybedecek olmam ve ablam yapacak bu ılıskıyı

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim zor bir durum ablama söyliyemem demişsin bu durumda yapıcağın birşey yok yanlız sana tavsiyem daha yolun başındasın söylediklerim sana bir anlam ifade etmiycek biliyorum ama inan bana hakkında ne hayırlısı ise o olsun senin kısmetinde varsa bu çocuk sana bir şekilde yar olur bu yüzden üzme o tatlı canını

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• :) zor bir durum..

0|0
    0|0
  • Bende türkiyeden kiz getirecektim madem yurtdisindan bakiyorun getirim seni almanyaya

0|0
    1|0
  • Hm ablana sıkça sor naptın buluştularmı noldu ne dedi felan diye sor anlayacaktır şüphelenecektir ve aradan çekilir .

0|0
    0|0
    • Aradan çekilseler bile kızla cocuk tanışsın bu is olur kız cok güzel bence cocuk beğenir cocukta cok sosyal yakışıklı da

• Sen tanışmadan sor şimdiden sor anlar o noldu de e kız ne dedi de ilginden şüphelenecektir yok öylesine sordum felan de

• yalnız olmaktan bu kadar korkuyosa ve yuva kurmak istiyosan zaten yaparsın. şu an sevdiğin olur baskası olur ama olur. daha bu yasında sen yalnız kaldım diye karalar baglıyosan senden büyükler napsın. hem dediğin gibi iyiyse okulun iyi işte bulursun. güzel olur yani hersey. sunuda söylemeden edemicem ablanın davranısı senin düştüğün hal beni azcıkta olsa güldürdü. o sahneyi düşündüm de. kızma ha.

0|0
    0|0
    • Benim derdim yalnız kalmaktan ziyade sevdiğim cocuğu bu yolla kaybetmem

• oolur öyle şeyler hemen herkes yasamıştır. zamanla gecer

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla yardımcı olmak isterdimde sen bilmem kocasının kardeşinin kayınpederinin yeğeni flan tarzı konuşunca benim kafam cavlamadı :( Kusura bakma.

0|0
    0|0
    • Cocuk ablamın kocasının arkadaşı kızda ablamın arkadaşının kardeşi

• Tamam şaka yptım :) Valla zor bir durum değil. İşini bilirsen ne ablanla aran bozulur nede o adamla ilişkin bozulur :) Şimdi ablan ayarlıyor diye illa o çocuk sevecekmi Merveyi. Güzel olabilir ama kafaları uyuşmaz belki. Belki de ablana çaktırmadan sen gözük bir o çocuğa. Ama doğrusu bence ablandan gizleme. O zaman işler daha tıkırında olur. Ablana anlat derim. Yada bir günlüğe yaz her şeyi. Ablanın görebileceği bir yere koy. Okusun anlar o zaman. Konuşamıyorsan eğer :)

• Açık açık söyle ablana

0|0
    0|0
    • Söyleyemem öyle kendime güvenmiyorum :(

Yükleniyor...