Türk kızlarının boyları neden böyle sizce?

Türk kızlarının boyları neden böyle sizce?Genelde orta boylular uzun boylu olan da var ama az genetik mi beslenmeden mi kaynaklanıyor daha uzun olabilirler mi?

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• genler + yetersiz beslenme = kısa ve orta boy (kadın/erkek)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Türk kızları candır <3

:

1|0
    0|1
  • Merhaba sulak yerde yetişen kız kardeşim benim;

Türkiye'de yetişen kızlarımız gerke coğrafi gerek katlıtsal özellikler dolayısı ile bıldırcın kadarlar.

Bu işime geliyor hani..

Ben de leylek değilim.. Yanımda ördekler olsun isterim.

1|2
    0|0
  • ülkemiz fazla gelişmemiş bir ülkedir cogunlugu genetik boyunun alt kısmınad kalıyor oysaki okulda kapalı yzme havuzu ve beslenme güzel olsa daha farklı olr

1|0
    0|0
  • annen baban uzunse sende uzun oluyorsun. annen bana kısaysa sende kısa oluyorsun bu kadar basit. Kısaca Genetik..

1|0
    0|0
  • Bunların hepsi GDO

0|0
    0|0
  • Sperm'lerime güveniyorum..

1,75 garanti..

1|0
    0|0
  • Kızlar erkeklere göre 10 cm otomatik daha kıza, iklimimiz sıcak iklim düş biraz, genetik olarak at avrat silah kulturunde atalarimiz var ata kısalar biner ve duruş itibariyle boy uzamasına engel olur düş biraz daha, beslenmede artık size kalmış .

0|0
    0|0
  • genetik. cevresel faktörler boya cok kısıtlı bir şekilde etki eder. yani basket oyna süt iç filan hikaye. ama biz kızlarımızı seviyoruz:)

0|0
    0|0
  • Genleri böyle. Hep kisalar

0|0
    0|0
  • Türk insanının hem genetik yapısı, hem beslenme eksikliğinden kaynaklanıyor bu :/

1|0
    0|0
  • malesef biz erkeklerde o kadar uzun değiliz :D

0|0
    0|0
  • Arada tek tük kısa illaki oluyor ama bence yeni nesil hakkaten uzun eskiye nazaran

0|0
    0|0
  • Minyatürler iyidir cebine koy gezdir :D

1|0
    0|1
  • türk kızları genelde küçük oluyo ya orantısı sabitleşmemiş küçükken ip atlayan voleybol oynayan basketbol oynayan bu tarz şeylerle meşgul olan kızlar inek sütü içen kızlar genelde uzun olur :D bazı kızlarda o ipleri topları birilerine atarak vurarak geçiriyo onlarda zararlı şeyler tüketiyorlar genelde o yüzden popoları yere yakın oluyo en çokta onlardan korkmak lazım neyse uzatmayın genetikte olabilir tabi ama biraz spor tarzı işlerle uğraşmak gerekiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• türk ırkı orta boylu bir ırk .

1|1
    0|0
  • Genetik kısayız biz yaw :(

0|0
    0|0
  • annen baban kısaysa 175-180 olamazsın

türkler öyle işte napalım

0|0