Hastanede başınıza gelen komik ve ilginç anılar var mı?

Ben lisedeyken idrar yollarından sorunum vardı.sınav öncesi çok sorun yaşadım.babamla hasteneye gittik.doktor meni tahlili yazmış.ben mani diye okuyorum.babama sordum anlamadı.neyse tahlil yerindeki adam kafasını uzattı bana bir kap verdi bunun içine meni koy getir dedi.babam arkamda daha dönemiyorum.şok oldum .neyse babam arkadaş gibi yaklaştı.duymuşsundur belki nasıl getirililr elle falan dedikçe ben kızardım.kitapları babama verdim ve lavaboya gittim :( çok tuhaftı .sizinde başınıza gelen komik ve ilginç anılar vardır .analtın bakalım dostlar :)

Güncellemeler:
hastenede doktor-hemşire -refakatçi vb anılar çoktur .anısızlar sizi yazın artık :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim kalp sorunum vardı 2 yaşında ameliyat olcakmışım hazırlamışlar falan ameliyat için o sıradada biri aynı ameliyat olmuş enfeksiyon kapmış annem doktora sormuş enfeksiyon kapabilirmi diye oda kapabilirde kapmayabilirde demiş annem sinirlenmiş almış çıkarmış beni hastaneden :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• meni cismi sperm mu anlamadim. yani.

0|0
    1|0
  • hastanedeki teyze beni gelini yapmak istemşti ne günlerdi

0|0
    0|0
    • heyy gidi günler .o zamanlar kabul etmediğime yanıyorum.hastane koridorlarında o günleri o teyzeyi hatırlıyorum burdayım gelin artık ,gelininiz burada :)

• yok daha neler amcalarda cok muhabbet ederim ben bir kere de amca bir tanığıyla baş göz etmek istemşti nasıl bir kısmetse benmki düğünlere gitmye korkuyrm artık :)

• hemşireyim. 17-18 yaşlarında bir çocuk geldi. sperm sayımı yapılacakmış. ben de elime verilen kağıdı laboratuara sesli bir şekilde okuyorum. genelde kan tahlili falan geliyordu. o an sperm sayımı diye bağırınca önce ben sonra çocuk kıpkırmızı oldu. stajerdim o zamanlar daha :)

0|0
    0|0
    • ben yıllar sonra yine o dediğin sayım için gittim hastaneye .hemşire benim dersaneden bir öğrenci çıktı .çok tuhaf ya.içeri gir ver tahlili sonra o ve arkadaşlarının bakışları içinde odadan çık :)

• boşalabildiysen yine iyi. kaç tane çocuk, amca bilirim ben olmuyor kızım deyip bırakıp giden :D

• yani ilk lisede gittiğimde böyle bir tahlilden dolayı şok oldum.sabah daha yeni yıkanmışım.doğru düzgün bir şey yemedim .enerji yok.babama verdim kitapları.özel yer yok.bildiğin lavabo ortamı.istek yok.ortam pis.aklıma dersler geliyor .sınav zamanı.matematiği de hayal ederek o iş olmaz biliyon.offfffff ne çektim beee :) çok zorlandım yani :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Hastane de çalışmış biri olarak en iyisi hiç başlamıyayım sayfa kilitlenir. :))))

0|0
    0|0
  • Kadın doum uzmanı muayneye gelen kadına tuşse yapar kadına o ara sevk aldınız mı der kadın bunu zevk aldınız mı diye anlar utanarak kafa sallar hı hı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...