Yüz temizleme jeli , köpüğü ??

yüzüm kuru ve bunun için iyi ve etki eden bir yüz temizleme jeli veya köpüğü arıyorum doktora gittim ama bana kafadan 70 liralık bir jel yazdı benim için pahalı böyle kullanan ve faydasını gördüğünüz var mı ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Clean&clear hafif yaglı oldugu ıcın etkısı olur. Ama ıcerısınde kil olmayanlarından al.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dermoskin ürünlerine bak aradığın orda

0|0
    0|0
  • arkadaşım bak şimdi şöyle bişe var snn yüzün neden kuru ya da sivilce var izler var vs bunu her insanda farklı nedenlerden çıkar. piyasada ki jeller maskeler neye ve kime göre satılıyo bunu bilmek lazım. en garantisi doktorun verdiği ilaç .

0|0
    0|0
    • doktora gittim evet ama yüzüme yakından bile bakmadı oturduğu yerden öyle bişey verdi

• La Roche Posay <kullan Fransız Malı Cildine Çok iyi gelir

0|0
    0|0
  • Clean & Clear'ın ürünleri denedin mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• garnierin ucunca fırcası olan bir temizleyicisi var çok iyi şiddetle öneririm 10 15 lira zaten yüzün aşırı kruysa arkonun klasik kremi var yeşil olanlar onlar çok iyi olur eğer onu düşünmezsen yine garnierin esas bakım kremleri var oda 10 15 lira ondan kenedene uygun olanı al temizledikten sonra sür işini görecektir.

0|0
    0|0
  • nıveanın ürünlerini dene

0|0
    0|0
  • tatlişkom bioderma al eczaneden. her tür sorun ve cilt tipine yönelik ürünleri var.

0|0
    0|0
  • o jeller yüzü yağlı olanlar için .

0|0
    0|0
  • clean clear kullan ben kullanıyorum hergün kullanınca siyah noktaları azaltytıyor yok ediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...