Sevgılınız sıze " cehennemın dıbındemısın " derse tepkınız ne olur ?

Erkek arkadasım aradı 10-15 sn sonra cevap verebıldım.ılk aramasında.actım aynen soyledıgı sey su " nerdeydın cehennemın dıbındemıydın cevap veremyrdun " dedı . Sok oldum goren 10 defa aramıssn dıyecek sankı dedm.hemende lafını soyle bı lafın eksık olsa ne olacak dedı.bende kusura bakma dedım.kapattım telefonu.sızce hos bsymı bunu demesı?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• o nasıl sevgili ona nasıl katlanıyosun merak ediyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kis kis gülerim,kiskancligin dibinde oldugu icin

0|0
    0|0
  • erkek kadının cinsel ihtiyaclarına cevap vermiyorsa kadın boşanmalı özgür hayatını yşamalı bence cinsellik yemek içmek gibi günlük ihtiyac biz cinselligi tabulaştırarak topraga gömüyoruz kişinin haklarını vermeliyiz

0|0
    0|0
    • Konunun cınsellıkle ne alakası var sımdı

• ayıp bişey takma boşver trip at bakalım koşsun kıymetini anlasın

0|0
    0|0
  • sen ordasın sanırım ne bu hararet dangoz deyicen :d

1|0
    0|0
  • arkadaşının kültürsüz düşünmesini bilmeyen topluma ve sana saygısı olmayan biri olarak düşünürdüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kötü bişey ne hoşu! illa müsait olmak zorunda mısın telefona bakmak için bırak salağı ya.

0|0
    0|0
  • link :D

0|0
    0|0
  • Evet cehennemin dibindeyim tlf duymamisim derdim

0|0
    0|0
  • Ani bir tepki. Ya erkek arkadaşın agresif bir kişiliğe sahip ya da sinirli bir anına denk gelmişsin ama yaptığı hoş değil bence. Bizler zaten çabuk kırılan bir yapıdayız ,kafamıza takarız işte böyle

0|0
    0|0
    • Sureklı agresıf :(

• Kötü mü davranıyor ya da istemeden mi söylüyor acaba bir konuşsaydın bu konuda :(

• evet senin gibi zebaniyle karşılaştım bak diyeydin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...