Sizce Alper Potuk ve holmen yararlı olur mu?

Sizce bu 2 kişi yararlı olurmu fenerbahçe için?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çok iyi anlasacaklarmıs gibi :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• holmeni keşke beşiktaş alsaydı ama fenere hayırlı olsun alper illaki katkı sağlar holmen de zaten milli futbolcu iyi transferler faydaları olur ________

0|1
    0|0
  • oluur..

0|0
    0|0
  • Olmaması ümidiyle ... : /

Alper zaten kendini kanıtlamış bir oyuncu Fener de de iş yapar.. Holmen de başarılı ama ne kadar istikrarlı olur bilemicem görürüz ...

0|0
    0|0
  • Alper olur,Holmeni bilmem.

0|0
    0|0
  • şampiyon olacak kadar olmasınlar da :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 2si de iyi oyuncu.ligde iş yaparlar

0|1
    0|0
    • holmeni neden beşiktaş almadı ya of

• yarın soru soracam hugo almeida mı yoksa quaresma mı diye anket ne çıkar sence

• daha iyi futbolcu anlamında ama ben forvet sanıyorum ikisinide

• ikisi de iki yönlü savaşçı oyuncular, antreman performansına bakarak karar alan bir hoca gelirse forma onlarda ..

0|1
    0|0
  • illa ki yararlı olacaklar. benfica maçını hatırla selçuk şahine kalmıştı koca fenerbahçe. şimdi daha geniş kadromuz oldu. holmen çok iyi bir futbolcu ve bedava geldi. alper potuk da çok kaliteli bir futbolcu türk olması yeter zaten. tek gereksiz transfer bruno alves. defans lazımdı ama yabancı değil. yerli defans gelseydi keşke

0|1
    0|0
  • ersun yanal gelirse alper baya iş yapar holmeni bilmem webo tuttu oda tutabilir

0|1
    0|0
  • takım sırf orta saha oldu ne olcak bende bilmiyom

0|1
    0|0
    • asdhkajsdfdsjgjnsdg aaghahahh harbi ya, bi' transit kaldırırlar =/

• abi o değilde otel masraflarını kısacam diye 4 kişi aynı odada kalırsa sıkıntı olur:D

• Neseki orta sahada Appiah gibi adam yok asdnkmlsasglö

• ligde başarılı olabılır ama şampıyonlar ve Euro kupasıda başarılı olacaklarını pek zanetmıyorum ve halen anlamadım şey Fenerbahçe neden Holmenı transfer ettı ve halen teknik director yokken. Aziz Yildirim sayesinde Fenerbahçe çok yıprandı Azız gıtmelı

0|0
    0|0
  • Alper Potuk oynayamıcak fenerbahçede mehmet topuz Kayseride süperdi ama fenere geldi oynayamadı alper potukta aynı o hesap olucak görürsünüz.

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|1
    0|0
  • Holmen bence Baroni'yi yedek kulübesine gönderir ama Salih için kötü oldu bu..

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe spor kulübünden açıklama: Artık maçlara giderken orta saha için ayrı otobüs kaldırılacaktır...

• abi o değilde otel masraflarını kısacam diye 4 kişi aynı odada kalırsa sıkıntı olur:D

• kaslidjsai

• Inşallah faydalı olurlar. Her iyi oyuncu büyük takımlara uyum sağlayamıyor o yüzden izleyip göreceğiz

0|0
    0|0
  • olur fb nin orta saha kıtlığı vardı şimdi bolluğu oldu rekabet artıcak

0|0
    0|0
Yükleniyor...