Arkadaslar spor yapiyorum bilek ve dirsek arasindaki kisma kramp giriyor ne yapabilirim?

sadece sag kolumda oluyor

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başlamadan önce çok iyi ısınman gerekiyor bir de kasları yorma fazla cok yuklenme. Bitirdikten sonra da tüm vücudu esnet bol bol ve terin üstünde sogumadan sıcak bir duş al kaslar gevşer. Hala devam ederse doktora görün bence burdan olabilecek bir şey degil.

0|0
    0|0
    • sporda olmuyor ya dinlenme gunlerimde oluyor mesela biseye uzanirken ya da kalkarken destek aldigimda oluyor

• sen de takip eder misin sorun olmazsa msjdan konusalim sporla ilgili yani baska bisi degil

• az once yollamistim istek aslanli nick olan

En İyi Erkek Görüşü

• Kasları fazla yoruyorsun. Dinlenmeyi atlama dinlenmede çok önemli

0|0
    0|0
    • 1gun gidip 1 gun dinleniyorum mutlaka. Özellikle bu bölgeyi de calistirmiyorum ve tek tarafin kasilmasi da garip geldi bana sol kolumda olmuyor

• tamam teşekkür ederim

• Rica ederim merak etme iyi birşey. İşe yaradığının kanıtı ama dediğim gibi yavaş yavaş ve hareketin hakkını ver. Nefes alıp vermeyi düzgün yapmazsan yani tutarsan oksijensizlikten kafan ağrıya bilir ve büyük ağırlıklarda bayılmalar bile olabilir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• dinlendirmelisin set aralarinda birde yeni basladiysan normal o zamanla alisicaktir vucudun

0|0
    0|0
    • 4 aydir yapiyorum daha onceden de yapiyordum spor yaparken olmuyor ama evdeyken mesela ayaga kalkarken bir yerden destek alirken giriyor

• antremanindan sonra kollarini iyice esnetmeyi dene elini duvar gibi yere bilegini arkaya daya esnet faydasi olucaktir

• Tamam teşekkür ederim

• Ne sıklıkla spor yapıyorsun

0|0
    0|0
    • haftada 3 gun 1er gun arayla

• 4 aydir duzenli olarak yapiyorum

• 1 hafta boyunca Hammer ve biceps çalışma salondaki antrenör den rica et sana bilek hareketlerini göstersin 4 ile 8 kilo ağırlığı arasındaki dumbell lar ile sadece bilek çalış ve max 2 set 15 tekrar olsun gün içinde kolunu fazla zorlama özellikle de parmaklarını zorlama sıkıntın tendonlarda ya da kasın da olabilir Yediğine içtiğine dikkat et bol bol protein tüket kasların beslensin 1 hafta sonra ağırı geçmezse doktora görün.

• Yeni başladıysan olur çok fazla zorlama

0|0
    0|0
Yükleniyor...