Bu tarz gülümseyen bir erkek, hakkında ne düşünürsünüz? :)

link

Evet arkadslar, sizce bu resimde gülen adamın ruh hali nedir? aklınıza ilk geleni söyleyin :)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• nasılda kaptım kızları haha olum ben var ya ben az fena değilim ha derken bir yandan da hayal kuruyor sanki :)

0|0
    0|0
  • iki kadını kollarının arasına almanın gruruyla gülüyor diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • yılladır 1 tane bulamadım şimdi 2 tane var onun verdiği bir kasılma olmuş adamda

0|0
    0|0
  • şu tipimle yanımdaki çok da güzel olmasa da benim seviyeme göre kat kat güzel hatunlarla resim çektiriyorum heyt bee :D

0|0
    0|0
  • photoshop :)

0|0
    0|0
  • Gülmemek için kendini zor tutuyormuş gibi

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarına nasıl hava atacağını düşünüyor

0|0
    0|0
  • hoş sempatik sevimli aynı benim

0|0
    0|0
  • Senin psikoloğa gitmeye ihtiyacın var .Neden deme adım gibi eminim . Sen de farkındasındır durumunun.Senin hastalığın psikoloji de herşeyden bir mana çıkarmak ve rus çözümlemeye çalışmak .Bu psikolojinin bozulması ile gelen bir şey .Burdaki erkek normal gülmüş.Ben sana yorum olarak ee normal bir gülüş yazacaktım sadece ama sen birazdan aklından geçen paranoyak kurguların ile uyuşan bir cevabı en iyi cevap seçeceksin.Çok kişisel gelişim kitabı okuduğum için söylüyorum durumunu .Psikologa gitmek ayıp bir şey değil .Şimdi bana sataşacaksın muhtemelen cevabımı okumayı bitirdikten sonra .Ben senin iyiliğin için diyorum.Bu arada o gülen kişi Hikaru Nakamura satranç ustası Grandmaster olmuş biri satrançta.

0|0
    0|0
    • hahah :D nakamura ya odaklan beybi.

• La cevabımı okuyunca ben de güldüm .Söylediklerimde ciddiydim ama okununca konular arasında en son yazdığım şeyle beraber bir bağlantı yok nerden nereye gelmişim :D :D aahahaha Şaka bir yana böyle sorular sormayın yahu.Kızları s*kmek istese ne olacak yani.Normal bir mutluluk işte böyle şeylere takılmayın bu kadar .Çok mide bulandırıcı çünkü bu tarz şeylere takılması kızların inan bana . Bu arada psikoloğu gerçekten öneririm.Yaşadığın ve seni mutsuz eden şeyler vardır mutlaka bunlar için git !

• kızlar hakkında hiçde hayırlı bişeyler düşünmüyor gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çapkın :))

0|0
    0|0
  • Çok mutlu iki kız var ya yanında :P

0|0
    0|0
  • garıları aldım panpa :)) ya böyle düşünüyorum ya da incide çok takıldım :D

0|0