Size bir sorum var bakalım bilebilecekmisiniz?

Ligde 11 maçın 7 si oynadığı futbol deği hakem konuşulan. Buna rağmen namağlup olmasına rağmen oynadığı futbol değil hakem konuşulan takım.
Avrupada 1 maç kazanıp oda oynadığı futbol değil hakem konuşuan takım kimdir.

• Gs.
    40% (2)14% (2)21% (4)Oy Ver
  • Bjk.
    40% (2)50% (7)47% (9)Oy Ver
  • Fenerbahce.
    20% (1)36% (5)32% (6)Oy Ver
  • Diğer.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin gibi hazimsizlara göre her mac hakem zaten Adana maçında Beşiktaş ezdi sezonun en fazla pas rekorunu kirdi , girdiği gol pozisyonunun sayisi belli
    Atinç dokunmadığı halde penaltı verildi , bekir atibaya direk daldı , eğer son anda ayağını çekse sari alırdı ama pozisyon bitene kadar çekmediği için kırmızı , hakemim diye gecinecegine kural öğren mahalle hakemi :)
    Topal in yere bırakarak kazandığı penaltıyı , konya maçında skertelin elini , verilmeyen 2 penaltıyı , karabük maçında Fırat Aydınus u , alanya maçında emenikeyi atmayan hakemi konuşsan haram puanlarını hesaplarsın

0|2
    0|0
  • Baya zor bir soru olmuş :D

0|0
    0|0
  • beşiktaş

0|0
    0|0
  • Anket sonucu ne kardeş? Gözlerim bozukta göremiyorum

0|1
    0|0
    • 12gün

O cvp verenler Bjkli olduğunu bilemeyecek kadar evet körsün.

• 12gün

Ben sana anket sonucunu soruyorum olum

• 12gün

Bende anket sonucuna cvp verenler Bjkli sende Bjklisin onlar futboldan anlasa sen dahil o verdiğin cvbı vermezdiniz diyorum.

• Avrupada 1 maç kazanıp oda oynadığı futbol değil hakem konuşuan takım kimdir. Yazarak şıklara gs koyman güzel dersimspor maçı şampiyonlar ligi değildi

0|1
    0|0
Yükleniyor...