Bjklilerin Gs Fenerbahçe maçı yorumunu nasıl buluyorsunuz?

Bjkliler ''Gs çok kötü Fenerbahçe de kötü iyinin iyisi kazandı '' lafını nasıl buluyorsunuz.
Bjk bu yıl Gs ile 2 kere kazandı 2 sini de yenemedi Gs aynı Gsydi hatta sene başıydı takım uyumsuzluğu varken yenemedin.
Şimdi Bjkliler der ama hakem ofsayttan gol verdi öyle gol attılar der. Peki ligde 11 maçın 7 si Bjk değil hakemler konuşulmuş. Avrupada 1 maç kazanmışsın oda ofsayttan gol atarak. Onu görüyorsunuz da bunu da görün siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkın da.

0|0
0|8

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Fbli Rıdvan Dilmen :
    Beşiktaş, Galatasaray'ı böyle yakalasa paramparça ederdi.

Gs , Beşiktaş maçının ilk yarısında sezonun en iyi topunu oynadı dun kadıköy de ise sezonun en kötü futbolunu oynadı
    Ligin dördüncüsü ile besinci mac yapıyor ama akıllarda hala Beşiktaş var , acaba bizim maca Beşiktaşlılar ne diyor diye düşünüyor. Sen hic Beşiktaş gs maçından sonra acaba fbliler ne düşünüyor diye soran Beşiktaş li gördün mü , küçüklük budur işte :)

0|1
    0|0
  • Bjk'lileri kim tınlar ya? Ülkenin en büyük iki takımının maçında üçüncüye söz düşmez zaten. ;)

0|1
    0|2
    • 15gün

Gelde anlatmayı dene.

• 15gün

@vanillashake Evet Bjkli geldi kalite düştü.

• 15gün

@vanillashake Asıl siz ezikliğinizi konuya atlayarak belli ettiniz. Görmezden gelip umursamanız lazım ama yapamıyorsunuz. Çünkü gerçekler acıtıyor. ;)

• Hakem hatası vardı

0|0
    0|0
  • Sene başı diyosun takım uyumsuzlugu diyosun bizim kadro şampiykn kadro yarısı dağılmış yeni oyuncular felan filan bu ne uymsuzluk değilmi? Ayrıca penaltdan kazandınız görende cok iyi oynayıp yendi zannetcek

0|0
    0|0
  • Napoliye attiimiz gol anlasildi kimlere girmis BUYUKSUN BEŞİKTAŞ

0|0
    0|1
    • 15gün

Tek maç kazandınız oda ofsayt bunu bile diyemiyorsun dimi.

• 14gün

Bu sitede benim kim oldupumu sor cvp versin herkes.

• 14gün

O derece sermayen var yani cok iyii :D

• Rıdvan Dilmen :Beşiktaş, Galatasaray'ı böyle yakalasa paramparça ederdi.

0|0
    0|0
  • çekememezlik var onlarda

0|1
    0|3
  • Ul*n biz dün Sabri'nin pozisyonunda Fenerbahçe'nin penaltısı verilmedi diye Cüneyt Çakır'a sövelim sen kalkıp böyle saçma sapan konuş. Yeter artık senin gibiler yüzünden millet futboldan nefret ediyor!!!

0|0
    0|0
    • 15gün

Ben insanlara sövmem ama.

• 14gün

"Bu yıl hakem hatasıyla en çok kazanan beşiktaş" demeyeceğim için böyle bir savunma yapıyorsun. Sen benim sorularıma cevap ver ben de gerekirse derim. Ayrıca ne oldu da geçmişi unutup bu seneye odaklandın!!!

• 14gün

Biz geçen yılı geçen yıl konuşuruz bu yıl bu yıl konuşuruz yani günü gün konuşuruz. Eskiyle yaşamayız.

Yükleniyor...