En az bilgiye sahip olduğunuz konu alanı nedir?

En az bilgiye sahip olduğunuzu düşündüğünüz veya belkide hiç bilmiyorum dediğiniz konular nelerdi?

Ben örneğin spor (özellikle de futbol) ve bir bayan olmama rağmen yemek yapmaktan hiç anlamam :D peki ya siz?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• araba sürmek felan güzelde

araba muhabbetini sevmem alırım çalıştırırım giderim markasına bakmam

0|1
    0|0
    • çok ilginçmişsin gerçekten :D

• aynı fikirdeyiz ya :D alamayacağım şeyi bilmeme gerek yok mantığı var bende de :))

• evet ya birde öyle tartışıyorlar yok su az benzin yakıyormus felan :D o kadar param varsa yakarsa yaksın alırız :)

Erkekler Ne Diyor 11

• şu hatatı hiç anlamam ben arkadaş iki gün güzel geçiyo hah diyon mutlu olucam artık sonra bişey oluyo bir olay oluyo bombok oluyo herşey

0|0
    0|0
    • öyle deme ya, bence sen yaşadıklarınla tecrübeler edineceksin şimdiden, hem hepimizin başına gelir böyle şeyler, kimin hayatı dört dörtlük ki?

• vallcevremde ben hariç hepsinin dörtlük gibi. tamam herkesin vardır sıkıntısıda ne bilim gelincede üst üste geliyo ya üniversite ameliyet o bu şu derken patlıyo bunalıyo insan.

• Kezbanuslar neden böyle,arsız belayı dinleyenlerin düşünceleri ne? babam pasta yapmayı neden bilmiyor?

0|0
    0|0
  • Yemek yapmak, kadınlarla iletişim kurmak(onlarda sorun var bence)

0|0
    0|0
  • yemek yapamam ama potansiyelimin olduğunu düşünürüm hep.istesem yaparım hesabı :)

0|0
    0|0
    • valla aynı düşünce bende de var istesem yaparım süper şeyler ama gel gelelim bir pilavı yapmasını bile bilmiyorum :D

• takılma.nasıl olsa istesek yaparız değil mi :D :D

• Kadınların düşünce sistemi.

0|1
    0|0
    • o kadar da karmaşık değiliz ki ya! :)

• Valla bana acaip karmaşık geliyo bir türlü anlayamadım ve çözebileceğimi zannetmiyorum :)

• galiba müzik terimleri.

0|0
    0|0
  • kadınlar

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
    • üstte birisi daha aynı cevabı vermiş, o kadar karmaşık değiliz ki biz bence ya :)

• haklısın belki ama en zorlandığım konu bu. koca üniversite hayatım boyunca bir tek tane bile kız arkadaşım olmadı :)

• her konuda. bildiğim tek şey var o da hiçbir şey bilmediğim.

0|0
    0|0
  • Ben futboldan hiç anlamam..

0|0
    0|0
  • Okulda basit matematik işleri dışında öğretilen herşey.

0|0
    0|0
  • Matematik ve fizik alanlarinda tabii birde resimde hayattan sogutacak kadar kotuyum

0|0
    0|0
    • lisede fen bölümünden mezun olmama rağmen mat ve fizikten bende hiçbişey yapamazdım, anlamadığım için ezber yoluna giderdim aslında :D

• Eger ben kazara einstein oklit veya picassonun falan yardimcisi olsaydimşu ano isimler biliniyor olmazdi.Bu arada bende fen okuyorum ama sinava sozelden girecegim

Kızlar Ne Diyor 5

• şuan baktımda çok kültürlüyüm eksik bir yanım yok .

0|1
    0|0
    • o zaman mutlaka bir bilgi yarışmasına katıl derim, bu kültür ve bu özgüvenle iyi bir miktar kazanabilirsin üstelik ilerde anlatabileceğin ilginç bir anın daha olmuş olur :))

• Bende futboldan anlamam

0|0
    0|0
  • coğrafya konularında zayıfım

0|0
    0|0
  • tek bildigim şey hiç bir şey bilmedigimdir.

0|0
    0|0
  • Futbol

0|0
    0|0
    • aynen bende :) futboldan anlamasak da sanırım pek bişey kaçırmış olmayız hayattan ;)

Yükleniyor...