Terkedildiniz cinsellik yaşamadığınız için.

Sevdiniz adam gibi farkedemediniz karşınızda kişi et avcısı cinsellik yasayaıp terkedıyor.Baktı siz farklısınız iyisiniz terkedıyor sessizce siz bu adamı adam gibi seviyorsunuz..

Bu okadar yüzsüzkü siz bakmaya devame diyor.

Bir insan nasıl başarır yüzü kızarmazmı geçen gördüm asil geçiyordum yanıma gelicekti nerdeyse her gördüğü yerde bakıyoe evimin önunden geçiyor... ben sevdım ama onun niyet kötü evlenmekti. ama benı gördüğü yerde bakması insna yüzü kızarır..

Kaç kişiyi terkettmiş cınsellık yasadıktan sonra Allahım beni korudu el ele tusutum o yaratıkla... Allaha havale ettim.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• eylemleri ve söylemleriyle kendini belli eden erkektir. halk arasında argo tabirle yavşak yahut piç denilen erkeklerdir bunlar. bir dedikleri bir dediklerini tutmaz, sürekli karı peşindedirler, arkadaşlarını çok rahat bir şekilde satarlar, para için yapmayacakları hainlik yoktur. şekilden şekile bürünebilirler. her türlü pisliği yapabilirler.

bu erkekler büyük ihtimalle çocukluk dönemlerinde zor zamanlar yaşamışlardır. gerek ailevi sorunlarla boğuşmuşlar gerekse de arkadaş çevreleriyle uyum sağlayamamışlardır, yaşadıkları derin aşk acısını saymaya gerek bile duymuyorum. ergenlik döneminde ise kendilerini tanımaya çalışsalar da artık iş işten geçmiştir. artık onlar karaktersizdir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iyi yapmışsın ve iyiki kurtulmuşsun ;)

1|0
    0|0
  • erkeklerin çoğu öyle zaten naziklik kibarlık bir yere kadar ondan sonra elde ettikten sonra umursamaz..ucuzmuş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...