Rakibiniz Sizin Stadınızda Şampiyon Olup Kupa Kaldırsa Ne Hissederdiniz?

Allah düşmanıma bile vermesin ama rakininiz sizin stadınızda Şampiyon olup kupa kaldırsaydı ne hissederdiniz? Düşünmek bile istemiyorum ama sanirim ben bir futbol konuşmayı birakirdim

0|1
1|10

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Kupa kaldıran için çok iyi ancak sahasında kupa kaldırılan için baya üzücü bir durum istemem Samiyende böyle bir durum yaşansın :)

0|0
    0|0
  • gs liyim ama gerek yok bunlara.
    18 yıldır o sahada yenememişiz ve hala milyonlar alan itler var takımda, inan en az sahamda kupa kaldırılması kadar acı, bu ruhsuzları izlemek

0|0
    0|0
    • 16gün

Bu ruhsuzlar kupa kazanınca seviniyosun ama azicik takiminiza sahip çıkın be

• 16gün

takıma sahip çıkmak başka bişi üç kuruşluk adamların kaprisini çekmek başka bişi.
      sevinicem tabi 17 yıldır dert çekiyorum kadıköyde sonra hasan şaş çıkıyor beraberliğe kadıköy hatırası 2 yazıyor. bu kafa yüzünden ben dert çekiyorum arada kupa aldıklarında da ben sevinicem tabi

• 16gün

Sefasinida çekeriz cefasinida çekeriz bu oyuncular bize ne kupa kazandirdi ben vefalıyım arkadaş

• Gönderme yapmışsın ama sulu derbiyi çabuk unutuyorsun kardeş sen bizde ali samiyeden şampiyon olduk kutlama yaptık sadece saygımızdan kupa kaldırmadık. sonra arenada gs'yi 2 yıl üst üste yendik falan.

1|0
    0|0
    • 16gün

Ali sami yende Şampiyon olmadiniz iyi bak

• 15gün

Ya arkadaş anlamıyormusun sen basmıyormu kafa. ben diyorumki gs şampiyon geldi şampiyonluğunu kutladı. ok buraya kadar herşey normal ama Fenerde şampiyon geldi ali samiyeden şampiyon oldu şampiyonluğunu kutladı. tek fark Fener rakibe saygısından kupa kaldırmadı. 2. fark bir taraf ışıkları söndürürken diyeri stadı yaktı yıktı.

• 15gün

Gs oraya Şampiyon gelmedi o maç Şampiyonluk maçiydi ve o maçın sonunda Gs Şampiyonluğunu ilan etti esas ondan sonraki sezon Galatasaray Kadıköye Şampiyon geldi yahu siz hiçmi bilmiyorsunuz.

• Youtube a sulu derbi diye arat ac izle ve o maçta ne oldu biliyormusun Fenerbahçe o maca şampiyon olarak geldi kupa ile asy de gs yi rencide ederek yendi sahaya kupa ile gelip galibiyet le ayrilmak daha kalite

0|1
    0|1
    • 16gün

Şampiyon gelmek ayri şampiyon olmak ayri o na bakarsan Gs kadıköyde şampiyon olduktan sonraki sezonda Kadıköye Şampiyon gelmişti Drogba ile Volkanin kavga ettiği maçta.

• 16gün

Sen Kadıköy'de Fenerbahçe yi yen oyle konus kardes asy sulu derbi
      asy kapanis
      arena açılış hepsinde evinizde husran yasatmisix kadikoyde sizin galip geldiginiz sene dogan çocuk resit olmus hala kupa aldik kafasindasin
      ama bizim uefa kupamiz vardasiniz hala

• 16gün

Bizde Uefa Süper Kupasi olsa yine iyi bide Uefa Süper Kupasi var bide ustune Milenyum Kupası var iyimi? Ama sizinde 6-0iniz var aaa bide 18 yildir yenilmiyorsuniz Kadikoyde
      Ezeli rekabet Galatasaray Kadıköyde kupa kaldirdiktan sonra bitme aşamasına geldi biz 4. Yıldızı taktiktan sonrada bitti kardeş.
      Sen önce Arenada kupa kaldır ondan sonra 4. Yıldızı tak sonra konuşuruz seninle

• Aşağılayıcı bir durum.

0|0
    0|0
  • O zaman senin basketbol konuşmaman lazım:) Çünkü sizin sahanızda biz de kupa kaldırdık

0|0
    0|0
  • Eve kapanırdım.

0|0
    0|0
  • öyle bir durum olduğunda rekabet bitiyor kardeşim :D

0|0
    0|0
  • BABANIZ FENER ANNANlZl SlKER :-)

0|0
    0|0
  • 18 yıldır galibiyet görememek nedir bilir misin kupayı bile berabere kalarak kaldırdı gizlemeye gerek yok herkes o statta galibiyeti çok istiyor ama olmuyor

0|0
    0|2
    • 16gün

Ali Sami Yende Şampiyon olmadiniz oraya Şampiyon geldiniz sadece Galatasaray da Kadikoyde kupa kaldirdiktan sonraki sezon Kadıköye Şampiyon gelmişti hatta Drogba ile Volkanin tartıştığı maçta. Oraya Şampiyon gelmek ayrı orada Şampiyon olup ışıkları kapattırmak ayrı.
      Geçmişi önce iyi bilmek lazım bir laf Kasımlar sizindir Mayıslar bizimdir işin ucunda kupa varsa Galatasaray affetmez diye.

• 15gün

Mayıslar sizin olsun Nişanlar bizim :D

Yükleniyor...