Erkeklerin futbol sevdası

erkeklerin futbol sevdasını anlamıyorum sonu yok ki kazanıyorlar hadi baştan bidaha seneye devam edip duruyor kendinizi öyle bir katırıyorsunuz ki futbol yüzünden sevdiğiniz insanları bile kırıyorsunuz izlemeyin demiyorumda abartıyorsunuz (bunu fanatik olanlar için söylüyorum) ne buluyorsunuz anlamış değilim

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum hep babamlarla takıldığım için midir ama ben de futbol izlemeyi çok seviyorum. Futbol bütün insanların ortaklaşa buluşabilecekleri bir yer. Sokaklardan başlar futbol sevdası. Zengin ol, fakir ol futbol herkesin zevk alacağı bir şey. Bu yüzden bu kadar popüler. Ayrıca erkekler yaratılış bakımından avcıdırlar. Eski zamanlarda av peşinde koşardılar ama günümüzün hayatında bu mümkün değil bu yüzden sporlara kızlardan daha çok ilgi duyuyorlar. Bir topun peşinde onlarca adam koşuyor değildir futbol. Hırs vardır heyecan vardır tutku vardır. Tribünlerde de bulundum. Onca insan tek yürek tek ağız olup bu heyecana ortak oluyorlar. Bu gerçekten güzel bir duygu :) bizim alışveriş sevdamızdan daha da güzel ve eğlenceli hem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bende anlamış değilim.

1|0
    0|0
    • akılı bir erkek daha

• halbu ki futbolcu olan kişi sadece işini yapıyordur.çok gol atarsa da küfür yiyor,karşı takımı kavgaya teşvik ediyor nasıl oluyorsa artık.bırak ya kim uğraşcak şimdi yazmayla.abuk subuk işler işte.bunlar yüzünden spor denince akla bir futbol geliyor.dünya da farklı spor dallarında ülkemizi temsil eden bir gram insan yok.varsa da tanınmıyor,kıymeti bilinmiyor harcanıp gidiyorlar.

• aynen dğer sorlar çürümekte

• Düşün işte kadınlar erkekleri hayattan nasıl soğutmuşlar ki, erkek cemiyeti kendi hayal dünyasını yaratmış.'' Sevgilim için dünyayı yakarım, beşiktaş için sevdiklerimi'' diyor adam... link

0|0
    0|0
  • bi erkek olarak bende anlamış değilim ... :)

1|0
    0|0
    • oh be akılı bir erkek

• bazı kızlar için itici birşey erkek dediğin futbooldan anlamalı diyeni bile gördüm yorumun için teşekkür ederim :)

• sen bana kizlarin yurumekte zorlandigi halde 20cm topuklu ayakkabi giyme sevdalarini.. bir yere cikmadan once 1 saat boyanma sevdalarini. haksiz oldugu durumlarda bile surekli hakli cikma sevdalarini trafikte beceriksiz olduklari halde araba kullanma sevdalarini vs anlat bende sana futbol sevdasini anlatirim

1|0
    0|0
    • ne alaka trafikte beceriksiz bile değiliz allah size 2 kol 2 bacak verdiyse bizede verdi makyaj konusu ve touklu ayakabı konusuna gelirsek sen sevmiyor olabilirsin genelde erkeklerin çoğu topuklu ayakabıya bayılır bakımsız kızıda sevmezler

• Sana şöyle tarif edeyim kızlar Avmye girince nasıl kendilerini nasıl hissediyorlarsa bizim için de futbol o demek.

0|0
    0|0
    • o erkeklerede lazım birşey

• yok ya benim kafamda atar fazla durunca hemen sıkılırım beğenemesem üstünde durmam çıkarım

• istisnalar kaideyi bozmaz :)

• futbol erkegin uzerine yakisani giymesidir :p

0|1
    0|0
  • futbol şiddet futbol adam bıçaklamaktır.

çarşı amigosuydum şimdi nemi oldum boşver yeğen

0|0
    0|0
  • biz sizin zevklerinize karışıoyr muyuz bence sen de ilgilen futbolla :)

0|0
    0|0
  • haftada 1 , 1-2 saat izleyelim hatta katı olmamak lazım, aile vs daha değerlidir.

0|0
    0|0
  • küfür edip rahatlamak için :D

0|0
    0|0
  • Ben saha kismina asigim hangi ligden olursa olsun mac izlemeliyim ask cunku bu anlatilamaz

0|0
    0|0
    • eski sevgilimden bu yüzden ayrıldım futbolu benden daha çok sevdi

• hım sende diyorsun yani benim için futbol 1 landa

• 1 landa derken?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...