Gece kalktınız . O da ne !

Evde hırsızın sesi geliyor yan odadan . En iyisi camdan atlamak mı ? yoksa hırsıza atlamak mı ? yoksa uyuma numarası yapıp hırsız kişisinin gitmesini beklemek mi ? evde teksiniz bunu göz önüne alın .

Şahsi görüşüm çarşafları birbirine bağlayıp pencereden aşağı kaçmak .

0|0
2243

En İyi Kız Görüşü

• Uyuyor numarası yaparımda belkıde sapıktır sımdı :/ en ıyısı camdan atlayıp kacmak.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• böyle olaylarda hiç duygusal davranmamak gerekir. özellikle hırsızın da insan olduğunu unutmamalısınız. şiddet hiçbir şeyi çözmüyor. en güzeli arkadaşım sen rahat rahat çalış, işin bitince ışıkları açık unutma deyip evden çıkmak.

bazı düşüncesiz vatandaşlar gibi fevri davranıp hırsızın üstüne atlarsanız, o karambolde hırsızın bir tarafı kırılır, zarar görürse, bir de hiç utanmadan polise teslim ederseniz. Sonra mahkemede o hırsızı üç avukat savunur, sizden şikayetçi olur, hırsız hemen serbest kalır, ondan sonra adam yaralamaktan siz kendiniz aklamaya çalışırsınız mahkemelerde.

0|1
    0|0
    • bu saçmalığı sen ve ben gibi herkes anlayabiliyor bunu mahkemedekiler ya da yürürlüğe sokanlar nasıl anlamıyor anlamadım gitti

• aslında ben de mahkemenin veya polisin kanunlara göre elimiz kolumuz bağlı, yapacak bir şey yok demesine inanmıyorum. istendiğinde herkes kolayca tutuklanabiliyor. suç üstü yakalanmış, bir sürü sabıkası olan adam nasıl hemen serbest kalıyor bilmiyorum.

• evin içini hırsızdan daha iyi biliyorum.dolayısıyla daha stratejik hareket edebilme avantajına ve nerdeyse 11 yıllık dövüş deneyimine sahip olduğuma göre :) hırsız yanlış evi seçmiştir :)

0|0
    0|0
  • ayağına iki mermi sıktımı bir cacık yiyemez

1|0
    0|0
  • saçlarımı rapunzel gibi uzatıp yardım çağrırdım :(88

1|0
    0|0
  • Yataktan kalkarım çekmeceden çakıların birini kapıp hırsızın üstüne atlarım o an ne olur bilmiyorum eğer ben sağlam çıkarsam hırsız yaralanırsa tutup yatak odasına götürürüm orda biraz daha hırpalarım daha sonra polisi arayip hırsız haneye tecavüz ediyor yatak odasına kadar girdi bende korktum yaraladım derim , aklınızda bulunsun hırsızı yatak odası dışında dövüp yaralarsanız suçlu siz oluyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • Ne kacacam ; yatağımın altında av tufeğim var. Her zaman doludur, inci gibi dizerim domuz kurşunlarını ibreti alem olsun diyede mahallenin girişine asarım lavuğu...

0|0
    0|0
  • Kız başıma yapabileceğim en iyi şey ölü taklidi yapmak olacaktır :)) Ya da 1550 ye İmdat mesajı çekerim.

0|0
    0|0
  • hırsızı bir süzerdim elinde silah yoksa agır bir cisimle kafasına kafasına vururdum sonrada yatak odasına taşırdım artık ölsede sorun degil :D

0|0
    0|0
  • Bir bayanın uyuma numarası yapması riskli olur tek olduğu için atlamayı düşünmek veya birilerinin duyacağı kadar yaygara çıkarmak daha mantıklı..

0|0
    0|0
  • Yok hirsiz varsa pencereden onu atarım kendimi değil..

1|0
    0|2
  • sinsice sessizce yaklaşırım çünkü ses çıkartırsam bağırırsam falan bıçak silah vs. çıkartabilir. Arkadan tüm gücümle yere indirdim mi de girişirim yumruklarla sonra da polis tabiki

0|0
    0|0
  • babam şehir dışına iş icabı gittiği zamanlar 6-7 yaşlarında iken bunun hep hayalini kurmuşumdur hırsız gelse onu şöyle şurasına vursam böyle pıçaklasam vb gibi şeyler hatta bir ara yatagımın kenarına pıçak bile koymuştum :)

0|0
    0|0
  • sopamı alırım dalarım artık

0|0
    0|0
  • yav niye kaçıyorsunki benim anlamadığım insanlar neden hırsıza öcü muamelesi yaptığı adam zaten evde ses duydumu birinin kalktığını hissettimi girdiği yerden kaçar merak etme yeterki bayan olarak senin evde yalnız olduğunu farketmesin

0|0
    0|0
  • hırsıza dalmak gibi bir isteğim var bütün sinirimi sitresimi ondan alır rahatlardım sonrada onu çarşafa bağlayıp aşağı sarkıtırdım

0|0
    0|0
  • Turk insaninin Çanakkale de nasil destan yazdigini simdi daha iyi anladim butun kahramanlarda ks a toplanmis

..( hic bir cacik yiyemezsiniz ) bedavaya tiraslamayin sen uyku sersemisin o dinc patates eder seni

0|0
    0|0
  • ışığı aç ışığı =) o panikle o kendi atlar zaten camdan :D

0|1
    0|0
  • hırsız diye geçme salak degildir hırsız eve giriyorsa 5 dakka sürer işi ikinciside hırsız ayık kafayla eve girmez onlar kokoin ya da ex yutup öyle girerler dalmaya kalkarsan satırı ya da bıçagı bir tarafına yersin

0|0
    0|0
  • Hırsızı sabahın ilk ışıklarına dek döverim

0|0
    0|0
  • Evden sessizce çıkmak ve polisi aramak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 21

• Uyuma numarası yaparken kelimeyi şahadet getiririm. Ne olur ne olmaz.

1|0
    0|0
  • yorganın altına girerim tamamen hırsız beni görmesin en temizi :) :)

1|1
    0|1
  • tek değildim ama gece su içmeye giderken kapının arkasındaki hırsızı gormustum.gozum uykuda diye yanılıyorum sandım.sonuc ; sabah polisler evdeydi gece hırsız girmişti eve :D

0|0
    0|0
  • süpürge tencere tava yokmu :D

0|0
    0|0
  • 4.kattan atlayamayacağı için kaşla göz arasında polisi ararım 4 dkya geliyorlar zaten sıkıştırırlar:D

0|0
    1|0
  • evden sessizce çıkıp hırsızı eve kilitlerim polisi ararım. ama o anda deli cesareti gelip kafasına sopayı da geçirebilirim

0|0
    0|0
  • Ben elime geçen en ağır şeyi alırım gider karşılaşırım :) Atlamam, o atlasın banane:))

0|0
    0|0
  • sen çarşafın ucunu bulana kadar hırsız işini bitirmiş olur zaten koca bankayı 1 dakikada soyuyor adamlar.

0|0
    0|0
  • hırsız girerse ona acırım büyük ihtimal kangalların gazabına uğramış olur

0|0
    0|0
  • Uyuyor numarası yapardım heralde.

0|0
    0|0
  • uyuyor numarası yaprm heralde

0|0
    0|0
  • eger odadaysa onu bıcaklarım cunku mahkeme onu mahremiyete girmis saydııgından ceza almıyosunuz. odada nasıl bıcak bulucaaksın dıyeceksınız. makaslarım.

0|0
    0|0
  • babaaaaaaaaa hırsız gelmiiiişşşşşşşşş diye bagırmak :D

0|1
    0|0
  • Galiba uyuyor numarası yaparım. Amaan çok kötü birşey. Allah korusun..

0|0
    0|0
  • Uyuyomus gibi yprdm heralde

0|0
    0|0
  • evde bir bayan olarak tek kalmam evliysem eşimi kaldırırım bende saklanırım :D

0|0
    0|0
  • Camdan atlamak kötü bir fikir, dördüncü kat sonuçta. hırsıza atlarsam bu cüsseyle pek şansım olmaz herhalde. gidene kadar çıtımı bile çıkarmam en iyisi

0|0
    0|0
  • Ben lacrymo sikardim gozlerine !

0|0
    0|0
  • korka korka hırsızın karşısına çıkar ne istiyosan al ama bana zarar verme derdim.

0|0
    0|0
  • bir filmde izlemiştim kadın yine uyuyor numarası yapıyordu ama güzel de bir kadındı hırsız da bunu farkedince kadına tecavüz etmişti... nedense hep aklımda kalır bu hikaye korkudan bayılır kalırdım ben herhalde. Manyağı var sapığı var...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...