Galatasaray ne olacaaaaak?

Arkadaşlar ben fanatik bir Galatasaray taraftarıyım 24 yaşındayım senelerdir battık çıktık battık çıktık ama biz bu sefer öyle bir battik ki nasıl cikacaz ben inanmıyorum bu yönetimle. Bunlar da Riva icin onay aldı ve bitirmeden gitmezler bitirmeleride 7-8 seneyi bulacak napicaz nasıl kurtulacak bu takım ben bugün ku mactan sonra moralim cok bozuldu futboldan soğudum sizce ne olcak bu takıma 😩😩

0|0
0|4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• bir beşiktaşlı olarak galatasarayın yenmesini istiyordum çünkü fenerbahçe ile şampiyonluk yarışı yapacağız sezon sonuna doğru galatasaray ise 4. bitirecek ligi belki dahada kötü...
    haketmediği çok şampiyonluk aldı gs, son 2 şampiyonluğu tamamen hikayeydi zaten melo gibi bir adam varken hiç kırmızı kartsız ligi bitirdiler, vahap beyazı ahmet çakarı hiç saymıyorum çoğunuz hatırlamaz, doğan arabaları günümüzdeki itiraflar teşvikler... say say bitmez. yabancı sınırlaması gs transfer yapamadığından kaldırıldı yoksa beşiktaş ve fenerbahçe 10 sene şampiyonluk vermezlerdi gs ye, dünyada ilk defa vergi borcu silindi faiz değil anapara 100 milyon lira, birde üstüne bedava stat yapılıp verildi ( mecidiyeköyde kiracıydı gs, kullanım hakkı falan demeyin sakın. ev sahibi sizi çürük bir evden çıkarıp yeni bir villa yapıp sizin isteğinize göre sonra sizi oraya sokmaz diyelim yaptı aynı güzelliği beşiktaşa ve fenerbahçeye de yapmalıydı )

0|2
    0|0
    • 17gün

konya, trabzon, antalya devletin parayla yapıp bedava verdiği statlar sadece fb ve bjk ye yok. ünal aysal çileklerini çok sevmiştiniz bir güzel batırdı takımı avrupayada gidemeyeceksiniz 3 5 yıl finansal fairplaye uyulmadığından, riva florya ada satın bakalım hepsini kurtulamayacaksınız, devlet bile kurtaramayacak

• 17gün

holiganlıkta beşiktaş taraftarı daha kötü maalesef, en azından güzel tartışma oldu birbirimizi kırmadan. allaha emanet ol kardeşim iyi geceler

• 17gün

Eyvallah sagolasin doğru olanida Budur hepimiz kırmızı beyaz ız hayırlı geceler abi Allah'a emanet

• Brnimde dostum. Galatasaray fanatiğiyim fener belasını neden yenemiyr aklım almıyor * . k rezil olduk

0|0
    0|0
    • 17gün

Bu futbolla zor gerçi güzel oynadığımız zamanda Kadıköy de zor zor zor 👊👊

• 17gün

Tespitler in doğru dostum takımda forvet yok

• 17gün

Allah yardımcımız olsun

• Bu kadarda kafaya takmayın 18 sene olmuş alışın artık

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkacak yüzüm yok artık