Tez konum hakkında kaynak bulamıyorum

konum daha doğrusu sorum tezle ilgili.. benim konum aile ortamının çocukların kişilik gelişimleri üzerindeki etkileri.. tezimi yazdım diğer bütün olması gereken konular tamam lakin asıl konumu hiçbir türlü bulamıyorum yani tezin içinde aile ortamının çocuğun kişilik gelişimi üzerindeki etkileri diye bir bölüm olması lazım ama böyle birşey hiçbiryerde çıkmıyor aile tutumları çıkıyo anne baba ilişkisi çıkıyo ama aile ortamı diye hiçbirşey çıkmıyor ayrıca geçen pazartesi günü tez sunumum vardı hoca bu bölümümü beyenmedi değiştirmem için perşembeye kadar süre verdi lütfen yardım edin kalmak istemiyorum :(( nasıl bulabilirim ben bu konuyu?

Güncellemeler:
en son çarem artık burası burayada sormak istedim gelen cevaplara çok teşekkür ederim :(
gelen cevaplara teşekkürler:)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• kültürlere ırklara göre ailelerin çoçuk yetiştirme tarzına çoçukların kültürlere göre gösterdiğdi değişiklikleri araştır

0|0
    0|0
  • en yakın hastanenin çocuk pedagog'u bunları yanıtlayabilir yine de bir arkadaş link vermiş gayet başarılı

0|0
    0|0
  • aile içi şiddet ile ilgili bir tez hazırlamıştım. araştırırken baya kaynak vardı bende ama incelemek gerek. ilgilenirsen ekleyebilirsn paylaşırım

0|0
    0|0
  • sorum daha doğrusu sorum diye girsen daha etkileyici olurdu. hiç üsenmede yok bende bugun ya:)

0|0
    0|0
  • bence kalabalık bir ailede bir gün yatıya kalın uygulama daima daha iyidir

0|0
    0|0
  • Konu konuyu açar iyisimi bunu sen düşün:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...