Uzun süre uykusuzluk nelere sebebiyet verir, lütfen söyler misiniz?

Uzun süre uykusuzluk nelere sebebiyet verir,lütfen söyler misiniz.ben de uyku hastalığı var çok az uyuyabiliyorum.hangi hastalıklara yol açar?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• her hastalığa yol açar. kansere, ruh sağlığına, unutkanlığa, iç organların tahribine, yeme içme bozukluğuna. kısacası yaşamına kast eder..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Metabolik bozukluklar. Retina nakline varabilen göz hasarları. Reflü bu kadar yardımcı olabilicem :) uyku ilacı al

0|0
    0|0
    • göz hasarlarıyla nasıl bir alakası var açablrmisin brz .s

• Hmm göz sürekli olarak nemli kalmalı bunu dışta gözyaşı içte ise vitre sağlar. O yüzden belli bir süre uyumazsan gözler kızarır dahada ileri gidersen hasar git gide büyür ve kuruyan göz bölgesi tedavi edilemeyecek durumdaysa nakik gereklidir

• Aa çok kötü Allah göstermesin kimseye

• ölümmmmm :(((((((((((((((((((

0|0
    0|0
  • Valla ölüme kadar yolu var diyim ben sana

0|0
    0|0
  • konsantire eksikliği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bi sevgili bul o seni ayakta uyutur

0|0
    1|0
  • unutkanlik dalginlik kalpte ritm bozuklugu siyatik agrilar mide bulantisi uyudugun zaman vücut kendini sarj eder eger 2 günden fazla uykusuz gezersen beynindeki sinirler hücreler bir bir yok olmaya baslar kaslarinda yok olmalar baslar allah korusun felce kadar bile gider bu hemen nörolojiye gözükmen gerekiyo uyumazsan yürüyemezsin bile zamanla depresyon filan ortaya cikar

0|0
    0|0
  • gel ben seni uyutayim. uyusunda buyusun eeee . hahshsdj.

0|0
    0|0
  • yorgunluk halsizlik dikkat dağınıklığı agresiflik ayrıca uykusuzluk şeker hastalığı riskini artırıyormuş

0|0
    0|0
  • testis kanseri senin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...