Bugünkü derbiden keyif alan var mı?

aslında son yıllarda oynanan gs-fb derbileri hep berbat oluyor iyi ki Beşiktaş var da derbi izliyoruz bir heyecan oluyor bu ne la

0|0
3|8

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaşım gerçekten ligin çok çok üstünde bir takım Geçen sene Fb takımı demek ki gerçekten çok iyiymiş. Bence bu sene geçen seneden kötü olmamıza rağmen futbolumuzla eze eze şampiyon olduk

0|1
    0|0
  • Sıradan bir havasındaydı , Beşiktaş derbileriyle kiyaslanamayacak şekilde sıkıcıydı

0|1
    0|1
    • 15gün

aynen reyiz

• 15gün

Riekerink bey Beşiktaş'ın Napoli karşısındaki son golü ofsayt dediği günden beri bir türlü Beli Doğrulamiyor

• 15gün

Beşiktaşı düşünmeyi bırakıp kendi takımıyla ilgilenmeli

• moruk gittik cafenin birine maç başlar başlamaz rastgele bir yere oturduk GS - FB derbisi kaçmaz tadından yenmez diyerekten , bir arkadaşım geldi 15 lira maç izleme ücreti aldı içime oturdu maç keyif vermedi çünkü GS , hiç top oynamayıp sürekli faul yaparak keyifleri kaçırdı son olarak verdiğim paraya yazık oldu.

0|0
    0|0
  • Ben pek almadım.

0|0
    0|0
  • Her derbi aynı kendi maçlarınızı bişey sanmayın Allah için futbol kalitesi bu ülkenin. ayrıca Fener aksiyon sevmiyor artık geçmişte kaldı o günler Fener maçına göre oynuyor. beşiktaş maçını bekle.

0|0
    0|0
    • 15gün

her derbi aynı değil kardeş zevk aldın mı sen şimdi bu maçtan

• berabere bitmedi diye bu hüzün buna zannedersem :)

0|1
    0|0
    • 15gün

farketmez ben tarafsız bir gözle maçı izledim ve keyf almadım sadece buna değinnmek istedim sence maç zevkli miydi

• 15gün

fazla değil bizde fazla iyi oynamadık bulduğumuzun attık ama gs den iyiydik yazılarımı okuduysan ya da geri dönersem galibiyetten vede hatat skorudan emindim çıktı

• reaksiyon gosteremeyen aciz bir rakip istemiyoruz

0|0
    0|0
  • galatasaray biraz topla ilgilenseydi keyif alırdık belki. 0rospu çocukları dayak atmaya gelmişler

0|0
    0|0
Yükleniyor...