Volkanın maç sonu sabriyle dalga geçmesi yakıştı mı?

Volkan maç sonu sabriye giderek gel taraftar İstiyor bizimkilere üçlü çektir deyince sabri küfür edip tartışmışlar. Adam zaten yenilmiş bu ayıp değil mi?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adam zaten kaybetmiş morali bozuk , volkan in dalga geçerek gel de bizimkilere üçlü çektir demesi reyizi çileden çıkardı. Küçük üşürmüş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• İzlerken ne dediklerini anlamadım, ama bana Sabri'nin atarlanmasından ibaret geldi. Volkan gidip sataşmadı denk geldiler.

Ki ikisi birbirini zerre kadar sevmez, kavgalıdırlar.

Ayrıca ne ayıbı, adam iki takılmış Sabri'ye, yenildiyse yenilmesini bilecek futbolcu. Zamanında Van Nistelroy penaltı kaçırdıktan sonra Arsenal topçularının kendisinin üstüne yürüyüp alay etmesine hiçbir tepki vermemişti. Örnek alsın.

Volkan ayısını da zerre kadar sevmem bu arada.

0|1
    0|0
    • 18gün

Volkan maç sonu kendi açıkladı olayı

• 18gün

Olay doğruysa da abartılacak birşey yok.

Bugün Demba Ba Fenerbahçe TV'ye verdiği röpörtajda 'Fenerbahçe maçı kazandı ama sonuçta şampiyon Beşiktaş olacak' diye dalga geçiyordu mesela.

Şaka kaldırabilmesi lazım Sabri'nin.

• iyi olmuş gs lilere. serefsiz feneri yenemedilerse katlansınlar sonucuna

0|0
    0|0
  • :D volkandır ne yapsa yeridir maçın ortasında feneri 2-0dan 3-2 yendiğimiz maçta alexin kafasına attığı tokadı hiç unutmuyorum

0|0
    0|0
    • 19gün

Alex takım arkadaşı niye vurdu

• 18gün

Volkan sen değil Demirel

• 18gün

@NKFVAAS hmm özür izlemediğim için.. :D :D o çok fena olmuş o zaman

• Ayıp ceza almalı

0|0
    0|1
  • Volkana Ne Yakışıyor Ki? Fenerbahçe Ye Çoban Yapmışlar Olur

0|0
    0|0
  • Oh olmuş :D

0|0
    0|0
  • sabri her zaman ortaligi kqristiriyor

0|0
    0|0
  • ben olgunluk sahibi bir insanım maçöncesinde her seyi derim maç sonu susarım. olması gerekn budur .

0|0
    0|0
Yükleniyor...