Demirören adına üzülüyorum

Eski TFF Başkanı Ulusoy, herkesin TFF Yönetim Kurulu'ndan güven tazelemesini istediğini savunarak, Demirören adına üzüldüğünü söyledi.

Eski TFF Başkanı Ulusoy, herkesin TFF Yönetim Kurulu'ndan güven tazelemesini istediğini savunarak, Demirören adına üzüldüğünü söyledi.

TFF

Başkanı Yıldırım Demirören'in Spor Toto Süper Lig şampiyonluk ve Ziraat Türkiye Kupası'nı veremediğini söyledi.

Demirören'in Beşiktaş'ın maçlarına dahi gidemediğini vurgulayan Ulusoy, "Durum böyleyken, Türk futbolunda birlik ve beraberliği nasıl sağlayacak?" diye

konuştu.

Şike sürecine de değinen Ulusoy, "Aylar evvel 'bu iş bitti' denilmişti ama bitmedi. Bitmesi de mümkün değildi. Mahkeme ile federasyon kararlarının birbiriyle tutar

hiçbir yanı yok" ifadesini kullandı.

Artık bırak git

"Bütün dünyaya rezil olduk, olmaya da devam ediyoruz" diyen Ulusoy, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"UEFA, benim anladığım kadarıyla mahkeme kararlarına istinaden iki kulübü disiplin kurullarına sevk etti. Korkum, bundan sonra adı geçen diğer kulüpleri

de disiplin kuruluna sevk etmesi. Kendi ülkemizde şike kararlarını veremez hale geldik. Türk futbolu yerlerde sürünüyor. Herkes, TFF Yönetim Kurulu'ndan güven

tazelemesini istiyor. Hiç kimse, yönetime güvenmiyor. Demirören adına üzülüyorum. Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun konuşmalarına cevap

veremiyorsan, artık bırak git. Ya bu işi yapacaksın ya da bırakıp gideceksin."

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• yapıştı koltuğa bırakmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Boşver uzulme demiroeen adina

0|0
    0|0