Uyurken yanınızdakine neden arkanızı dönersiniz?

uzandığınızda ya da uyurken gece ya da gündüz sevgiliniz ya da eşiniz seviştikten sonra ya da sohbet ettikten sonra neden arkanızı dönersiniz?ben sevdiğime hiç arkayı dönmek istemem hep ona sarılmak isterim.Ama sevgilim bazen sırtını dönüp uyuyor . tamam arada sarılıyoruz ama arada da sırtını dönüyor sırtını dönesi beni üzüyor.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• ya alisik oldugu uyku pozisyonu ya da arkadan sarilmani ne nefesi ensesinde hissetme istegi :) ki guzel oluyor :P

0|0
    0|0
    • ben arkamı döndüğümde tekrar dönüyordu bana arkamdan sarılıyordu

• bana yanındayken şunu anlatmıştı bir seferinde bir kız vardı çok begeniyordum onunla tatile gittik yataga uzandıgımızda bir anda elektirik alamadım ondan dokunmadım bile tatili yarıda kestik o an oteli terk ettik yani demem o ki ben herkezi yatağıma almam demişti BENİ SEVDİĞİNİ SARHOŞ OLMANIN HARİCİNDE SÖLEMEDİĞİ İÇİN HALA ANLAYAMADIM SEVİP SEVMEDİĞNİ

• sen fazla takinti yapmissin o konuda.. erkek cinsi sevdigini (ki nedeni bilinmez) belli etmeye ya da soylemeye cekinir biraz ama bu sevmedigi anlamina gelmez dedigim gibi eger yatagini paylasiyorsa ve sabah seninle uyaniyorsa sadece arkasini dondu diye sevmiyor anlami cikarma takma okadar ani yasa

Erkekler Ne Diyor 12

• "erkeğin iyisi kahve gibidir sabaha kadar uyutmaz" sözüne gönülden kabul edenlerdenimdir. sana mallar denk gelmiş

0|0
    0|0
  • Erkeklerin nasil yattigi belli olmaz,

Mesela ben bu yasima geldim gece yatagima gidip yatiyorum sabah bir kalkiom ya yerdeyim ya da yatakda ters donmusum. Bunlar normal ya da bu tarafa donuk cok yattim uastik isindi hemen yasrigi cevirip diger tarafa yatinca yasasin serinlik ,

Bunlar normal seyler derim

0|0
    0|0
    • iyide zaten tek kişilik yatakdaydık nasıl serinlik olabilir ki

• sormaya cesaret edemedim saçma gelirdi

• Bak sende soyluyorsun sacma gelirdi cunki sacma bir detay, tebrik ederim bence anladin durumu ;)

• ağız kokusu olabilir rahatsız etmesin diye

0|0
    0|0
  • Bana denk gelmemişsin.

0|0
    0|0
  • ben iki kişi yatmasını bilmiyorum heralde ondan yaparım sanırım:)

0|0
    0|0
    • iyide syledim ona iki kişi yatamazsan ben salona gideim dedim saçmalama dedi

• uyanınca ya da canı cekince elimin altında olsun demiştir:)

• komik:)

• Bazen nefesten veya yüzyüze konumdayken nedendir bilmem sıcak basar, ferahlamak içindir diye düşünüyorum gayrı ihtiyari dönebilir, çok takma boşver sen sarıl arkadan o sana döner :)

0|0
    0|0
  • sağ tarafa dönerek uyurum dolayısı ile solumdaysa kıçımı dönerim, o an rahat etmekle ilgili mevzu

1|0
    0|0
  • belkide uyuma tarzı oledir

0|0
    0|0
  • normal.

geç.

0|0
    0|0
  • Uyku pozisyonu farklıdır. Bende sırtımı dönüyorum çünkü sağ'a doğru yatarım. Yani istemsiz.

0|0
    0|0
    • sağ tarafa yatmamı söylemişti bende duvar kenarında yatamam o yüzden solu tercih etmiştim

• ne bileyim ben ilk kez bir erkekle uyudum duvar kenarına yatmak istemedim o duvar kenarını bana işart etti ben bu tarfaa yatayım dedim iyi peki dedi

• Öyle ama şimdi diyelim ki adam 20 yaşında 20 yıldır aynı pozisyonda yatmış değişir mi hayır. Sen sağlaksan sol elle yazı yazabilir misin? Onun gibi bir şey.

• ben yalnzı olduğumda dahi duvara dönerim yujzu yoksa uyumamam.

nefes sesi kıpırtu uyandırır

0|0
    0|0
    • duvara dönüyordu evet ama bende ona sırtımı dönünce tekrar bana dönüyordu

• sevgisizlikden değil yani öyle mi dersin

• bu alışkanlık yatış tarzı

• İstemsiz bir hareket.. Yalnızken bile aynı durumlar yaşanıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkamdan sarılması omuzlarımı öpmesi çok hoşuma gidiyor ve bana güven veriyor bu yüzden çoğu kez dönerim. O ya dediklerimi yapar ya da kendi halinde takılır. :D

0|0
    0|0
  • Hele bir dönsün, poposuna fitil sokarım anasını satım.

1|1
    1|0
    • hiç sorma ya nasıl uyuz oldum bende kıçımı döndüm

• yüz yüze yatmak veya sarılmak zor oluyo da ondan :d bende bazen kocama sırtımı dönüyorum öyle sarılıyo veya o sırtını dönüyo ben ona sarılıyorum. yüz yüze sarılınca rahat olamıyo insan :D

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ki pek alışık olmadıgım durumdu ilk kez beraber uyuduk o çok istiyordu bazen arkasını dönünce üzüldüm ben ona hiç arkamı dönmek istemedim

• üzülmene gerek yok bence. çok normal bişey. bende kocam ilk arkasını döndüğü zamanlar üzülüyordum ama onra fark ettimki arkamı dönerek yatmak daha rahat. :D yüzyüzeyken yatmak romantik falan değil tam tersi daha çok sıkılıyorsun emin ol :D

• ama ne bileyim koynunda kollarının arasında uyumak daha güzel diye düşünmüştüm

Yükleniyor...