Bir yanda en yakın arkadaşınız bir yanda sevgiliniz

2 yıldır cok samımı oldugum yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen bir arkadasım var. Bundan 1,5 ay önce onun vasıtasıyla bir insanla tanıstımşu anbir ilişkimiz var. Herşey cok güzel gidiyor resmen bulutların üzerindeyim. Her ihtiyacıma koşuyor , sürprizler yapıyor , bana cok değer veriyor bunu hissediyorum. Çabaları görmezden gelinecek cinsten değil ama kafama takılan bir şey var ki... Benimle çıkmaya başlamadan önce erkek arkadaşım bir hayli hızlı ve çapkınmış. Bundan 3 ay kadar önce de bahsettiğim arkadaşımla ilişkileri( tek gecelik) olmuş. Bunu bana arkadaşım anlatmıştı. Olaydan sonra ikisi o gece hakkında konuşmuşlar ve o geceyi unutma ve cok yakın arkadas olma kararı almışlar . Zaten ikisi de çok alkolluymüş o gece. Tabi o sıralar tanışmıyorduk erkek arkadaşımla. Şimdi sürekli aynı ortamda bulunuyoruz illaki samimi oluyorlar bazen içim sıkılıyor aklıma geliyor beraber oldukları dilimin ucuna geliyor söyleyemıyorum. sizce erkek arkadasıma bu durumu bildiğimi söyleyip arasına biraz mesafe koymasını rica etsem doğru bir davranıs sergilemiş olur muyum lütfen bir akıl verin :(

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere şöyle bir durum var. Senin erkek arkadaşın sana bunu söylemiyorsa, yani daha önce arkadaşınla beraber olduğunu, burada zaten bir sorun var demektir. Birde utanmadan senin yanında böyle samimi oluyorsa, bu daha büyük sorun demektir. Bence erkek arkadaşın hala utanmaz, hızlı ve çapkın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bir terslik var. Sen seçim yapmak zorundasın. Bu şekilde sadece sen yıpranırsin ya sevgilin gidecek ya arkadaşın ya da ikisine de yol vereceksin bu şekilde huzurlu olamazsın

0|0
    0|0
  • Zaten ikisi de çok alkolluymüş o gece?

Hadi birbirimiz kandırmayalım..İnsan ayıkken yapmayacağı hiçbir şeyi sarhoşken yapmaz..

2|0
    0|0
    • sanmam ben hic ayikken gecenin bir yarisi " uyumayin lan itneler diye bagirani gormedim " :) ayrica bu tez soylede curuyecek alkol yasaklandi bakalim ayikken de akp`ye oy verenler cikacakmi

• ne yapmamı önerirsin peki?

• Ayrılmalısın

• maceraya bak amerikan dizisi.mesafe koy demeye falan hakkın yok bence.tek gecelik ilişkilerin adamının koyacağı mesafede tek gecelik olur zaten.canım ciciminiz bitince o tek gecelere döner o adam.1,5 ayda kimyasını değiştirmedin ya

0|0
    0|0
  • herşeyi açık açık konuş tabi ki mesafe koymazsa sen koy mesafeyi

0|0
    0|0
  • demekki yaninda icmemeye dikkat ediceksin :P

0|0
    0|0
  • mantığını kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence söyle sevqiline ve biraz mesafe koymasını söyle yoksa icine atarsan kafayı yersin

0|0
    0|0
  • Direk terket evlenince de içkiyi fazla kaçırıp sen diye başkalarında almasın soluğu ? Hala o kızın sizin çevrenizde olması selam vermesi bile ona eksi notları sıralaman demek oluyor.

0|0
    0|0
  • Bile bile neden lades dedin anlamadım. Zaten kalkıp arkadaşının da seni onla tanıştırması da ayrı bir komedi. Saçma bir durum olmuş sanırım üzülen sen olacaksın sonunda .

0|0
    0|0
  • bence olmazsın şekerim. tamam ayrılmış olabilirler ama kötü bir gerekçe olmadıktan sonra arkadaş kalınabilir. ama tehlikelide .ay bilemedim şimdi. bence söyle gitsin

0|0
    0|0
    • tek gecelik bir ilişki olmuş cinsel olarak. onun dısında cıkıp ayrılma durumları yok

• aynen unutmamışlar tabi ama hani yaşanmamış farzedelim demişler birbirlerine

• yok şekerim. zaten sevgilinde çapkınlığı halen daha sürüyor. hani biraz gurur olsa, cinsellik tattığı biri ile senin yanında bulunmak istemez. hani biraz korkar yani. bence bir kulağını çek

• Kesinlikle söylemelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...