Ezeli rakipten bahsetmeyin artık haksız mıyım?

Sahalarında kupa kaldırıyoruz, fener 105 yıldır sahamızda kupa kaldıramıyor :D 4. yıldızı takıyoruz Türkiye'de hiç bir takım takamadı ve gelmiş diyorlar ki biz sizi kadıköyde yeniyoruz ulann sahanızda kupa kaldırdığımız bu rekabet BİTTİ...

1|0
1|9

Kızlar Ne Diyor 1

• Adamsın ya 👍yoruma gell

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 'Ama bizim UEFA kupamız var' çok sıkmıştı. Biraz yaratıcılık gösterip dandik futbolunuzun üstünü örtmeye çalışmanız güzel.

0|0
    0|0
    • 16gün

sizin uefa geçmişiniz bile yok

• 16gün

sizinde biz sizi karıköyde yeniyoruz ergenliğine devam etmeniz var

• 16gün

Fenerli değilim. Ki en azından Kadıköy'de yenilmemeleri mantıklı bir geyik. O kadar yıldızınız var, güya ezeli rekabet bitti ama Kadıköy'de bir yenemediniz adamları.

• Youtube da sulu derbi diye arat ve macin gecmisine bak Fenerbahçe asy ye Şampiyon olarak kupa ile geldi ve sahanizda 2-1 galip ayrıldı

0|0
    0|1
  • askerlik çağına geldiniz ya la!

0|0
    0|0
  • o nasıl bir kuyruk acısı :D

0|1
    0|0
    • 16gün

sizin kuyruk acınız var elinizden aldık yıldızları :D bir karıköyünüz var onunla övünüyorsunuz

• 16gün

neyin kozunu verecem her sene karıköye gidiyoruz

• 16gün

hmm ok

• Fukara tesellisi

0|0
    0|0
    • 16gün

sizin ne teselliniz var biz sizi karıköyde yeniyoruz, sahasında kupa kaldırdığımızınÇOCUGU

• 15gün

vay be... ergenlik cagimda bir kadini hamile biraksaydim simdi senin yasinda cocugum olucakti EVLADIM OGLUM benim. belkide baban ben olurdum. dusunsene bana baba diyecektin. bende sana evladim diye sarilacaktim acacaktim kollarimi gitme diyecektim.

• 15gün

annende belki razi gelirdi.

• beşiktaşlıyım ve rakabetiniz umrumda değil ama bu soruyu soruş amacın bariz kuyruk acısı olmuş bari başka zaman sorsaydın maçtan hemen sonra çok belli olmuş :D

0|0
    0|0
    • 16gün

hayır sürekli karıköyde yeniyoruz ayaklarına yatıyorlar. yok 18 yok 19 senedir yeniyoruz demeleri hergün dile getiriyorlar. Biz bunları her sene dile getirmiyoruz 2 yıldızlı

• 16gün

ne anlatıyon lan kadıköyde galibiyet görmemişsin yaşın ona bile yetmiyo gelmiş konuşuyosun az utan çekil kenara otur

• 0|0
    0|1
  • Pozisyonunuz yok. Evet rekabet bitmiştir

0|0
    0|1
  • Büyük takimlar aldıklarını kupalarla küçük takımlar ise galibiyetlerle övünür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...