[RVP (2)]Fenerbahçe 2-0 Galatasaray?

İkinci yarıda tek şut bile çekememişti Galatasaray.(Full izledim 1 dk bile ayrılmadan 2. yarıda yanlışta hatırlıyor olabilirim ama kendimce eminim diyebilirim.)
Çok açık ara oyun üstünlüğü ile kazandı maçı Fenerbahçe. Az çok beklenen oldu ama Topal yokluğu bir soru işareti yaratmıştı herkesin kafasında burada araya mevkidaşı Souza girdi baştan sonra kusursuz oynadı pressle Serdardan topu çalıp faul ile durdurularak penaltı alması dışında çok fazla top kaptı ve iyi paslar çıkardı kontra atak adına. Galatasaray da Sabri iyi dayandı Volkana çok fazla açık vermedi. Maçta zaten GS gol atar gibi bir hissiyat hiç kalmadı Sneijder çıktıktan sonra.
Oyun hakkında görüşleriniz nedir?

İzlemeyenler için 2 gol Robin Van Persie attı.

0|0
1|6

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Galatasaray Beşiktaş maçının ilk yarısı hariç hiçbir maçta adam gibi top oynayamadı.

O maçın da ikinci yarısı oyun üstünlüğünü komple yitirdiler.

Bu maçta da aynı durum var, organize oyun yok, ayağa pas yapılıyor, takım statik, Sneijder falan bitik, Podolski fiziken hazır değil, Tolga Ciğerci dışında mücadele eden ortasaha oyuncusu yok, De Jong artık kariyerinin son demlerinde, forvetteki Eren Derdiyok'un kariyerindeki gol ortalaması Hugo Almeida'dan vasat, kariyerinde 25 maça çıkıp 2-3 gol attığı sezonlar var, yani üst düzey forvet de yok takımda.

Tek umutları Bruma, ama anadolu takımlarının çapsız savunmacılarına yıldıım gibi koşup çalım atmak da öyle kolay kolay yemez.

0|0
    0|0
  • Gs galibiyete inanmamıştı , bugün üçüncü lig takımına fb formasını giydir , kadıköye çıkar onlar bile kaybetmezdi

0|0
    0|0
    • 18gün

Ahahaha :)
      Çekememek falan mı oluyor bu onu anlamadım tamam GS pozisyon bulamadı, brumanın yerden iyi denemesi ama volkanı hiç zorlamayan topu dışında pozisyonu var diyemeyiz fakat burada Fenerbahçe'nin kusursuz savunmasıda söz konusuydu. 3. lig takımı nasıl yensin? Bırak 2. lig takımını beşiktaş bile son saniyelerde berabere kaldı kendi sahasında. Tamam GS iyi oynamadı bende dedim konumda ama ortada kusursuz savunma var aynı şekil MU maçında da vardı onlarda 2 pozisyon buldu biraz dikkat çekmeden yerleştirin bari dostum. :D

• 17gün

Genele bakarsan öyle olabilir ama benim jenerasyonun için durum ortadadır. Futbolda geçmiş önemlidir ama sadece geçmişe takılanların halini görüyoruz , sevilla 3 sene üst üste uefayi kazanıyor ama bizde 1 kere kazanıp 20 sene konuşanlar gibi lafını bile etmiyor

• 17gün

UEFA'da kazanılan para yanlış hatırlamıyorsam Şamp. Lig'de son 16ya kalmak ile aynı şey. Geçmekle demiyorum kalmakla. Adamlar Şampiyonlar ligine gidemiyoruz diye isyan ediyorlardı yeni kanunlar gelince UEFA'dan artık kazanan şampiyonlar ligine direk gidiyor.
      O sayede Sevilla'da geçmek istiyor artık. En son Fenerbahçe'ye elenmişti ilk 16'da oradan beri gidemiyormuş sanırım. 7 senedir gidemediklerine göre aşağı yukarı Zico döneminin sonu ile aynı sanırım. Yani UEFA Avrupa Ligin'de grupta kazandığın maçlarda Şampiyonlar ligine oranla çok aşağı Avrupa Ligi:200.000 Euro (Grup maçı kazanma ödülü) Şampiyonlar Ligi: 1.500.000 Euro. Birinde Çeyrek final 360.000 Euro birinde 6.000.000 Euro.
      Şampiyonluk dışında hepsinde fark açmış vaziyette Şampiyonlar ligi. 5 milyona 15 milyon şampiyonluklar da ama oraya gelen kadar 100.000 milyon bile kazanma ihtimali var adamın Avrupa da 10 milyon bulamıyorsun toplam da. Ne Dünya'nın sana çok büyük saygısı olur ne de cebin dolar. Sevilla'yı kim takıyor?

• iyi bir Galatasaraylıyım..
    Topu ayağında tutmak demek futbol oynuyorsun demek değil..
    Bunu bu akşam gördük..
    90 dk boyunca gol atacağına inanmayan bir Galatasaray, sahanın her yerinden yardımlaşan bir Fenerbahçe vardı..
    Fenerbahçeli dostlarımı tebrik ederim..

0|0
    0|0
    • 18gün

Tanıdıklarına dedin herhalde ama bende üstüme alınayım bari.
      Teşekkürler.

• 18gün

Tüm Fenerbahçeli arkadaşları tebrik ederim dostum..

• Rikering denilen adam Beşiktaş'ın pozisyonlarını konuşmak yerine dersine iyi çalışsaydı bugün böyle rezalet ötesi bir top oynamazdı galatasaray

0|1
    0|0
  • 17 yildir lens mi vardim dediğimizde gulmuslerdi

0|0
    0|0
    • 18gün

Lens değildi ki asıl olay. Futbola yakın arkadaşlar anlardı zaten Mehmet Topalın önemini ama Souza çift kişilik performans gösterdi. Tabi ki Roman Neustadter'de fena değildi ama Souza bir başka oynadı. Başta heyecanlıydı Neustadter sonradan alıştı. Souza harbiden gerçek oyuncuymuş onu gösterdi bu maçta.

• reşitcincon:)

0|0
    0|1
Yükleniyor...