Trip atan ve naz yapan kızların nasıl önüne geceriz neden yaparlar bunu?

Bu kızlar bunu neden yapıyor ezici coğunluk yapıyor böyle yaptı diye kezban olarak değerlendirilemez ama kızlar neden böyle davranma ihtiyacını duyuyuorsunuz ?_

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerin en çok merak ettiqi sorular bunlar :D kızlar boş yere trip atmaz erkeklerin şöyle bir huyu vardır şakadan kızı kızdırmaya çalışır örn: 'rihanna da çok seksi ama ya' dersen bir de qülersen sevqilinle erkek muhabbeti yaparsn kız tabi trip atar naz yapması da sanırım türk kızlarının aqır baslılıqından kendini aqırdan satmasından kaynaklanan bir sey ama nazdan cok trip atıoruz :D

0|0
    0|0
    • trip attıktan sonra görüldü yazdığı halde cevap vemrmemside nazmı oluyor tribin devamı yani :D

• öyle oluyor zaten lanet olsunki öyle oluyor beğeniyoruz rus kızlarını evleniyoruz türk kızlarıyla :D

bak bende kampüsteki rus kızlarına tapıyordum simdi buralarda tripli türk kızının triplerini çözmeye calısıyorum asık oldum :D trip erkeği kadına bağlıyor D

• etme bulma dünyası sen misin rus kızlarını sewen :D

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 5

• Kız evi naz evidir alış artık...

1|0
    0|0
  • sallamayarak olabilir

0|0
    1|0
  • kezban değilde bazı tripler hoş oluyor ama fazlası kötü

0|1
    0|0
  • ağzına kürekle vurmucan tabi :) zor ve ketum ol ne kadar az şey bilirlerse o kadar az trip atarlar.

0|0
    0|0
  • hak etiğinden fazla değer verirsen

her haltı yerler

ve bunu normal sanırlar:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...