Vücut geliştirmede gelişile ilgili tecrübeli olanlara?

arkadaşlar iki senedir düznli olarak kilıomu tartıp kaydediyorum ve bel çevremi ölçüp kaydediyorum 2014 yazında besyoya hazırlanmaya başladım daha öncesi pek sporla alakam yoktu devamlı 78 kilo olan biriydim boy 1.78 baya zayıfladım bu süreçte 73 kiloya kadar düştüm belimde 90 cm den 82-83 e kadar düşmüştü neyse okulu kazanamadım başka bir bölüme gittim tabi sporsuz geçen bir kış sonrası beslenmede olmayıca 78 kiloya çıktım bu seneki yazın başında tam 78 kiloydum belim 89 du yazın sporsuz sadece beslenmeyi azaltarak 72 kiloya düştüm 3-4 aylık süreçte bel çevrem 83-84 tü yani bayağı kas kaybettiğim gözüküyor tam 4 ay önce bulk yapmaya başladım tam olmasada yinede beslenmeme dikkat ederek (edebildiğim kadar mesela pro oranın dikkat ediyorum fazla dikkat ettiğim bişey yok haftada yarım ila bir kilo arası almaya çalıştım) 4 ayda 82 kiloya çıktım spor ve beslenme ile ölçülerim değişti tabi kol 84 cm den 87 ye çıktı vs belim bu süreçte 83-84 ten 88 e çıktı şimdi bakıyorum kendime spor öncesi dönemden yani iki sene önce 78 kioyen belim 90 falandı şimdi 82 kiloyum 88 lerde ben bu 4 aylık süreçte 4-5 kilo kas mı aldım

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• possible

0|0
    0|1
  • doğru tahmin 👍

0|0
    0|0
    • 18gün