Ayy 20 :00 mac var heycanlıyım cok zevkli bir mac olur insallah 👍?

GALATASARAY -Fenerbahce derbisine saatler kaldı sonuc ne olacak sizce 16 yıldır suren seruvene son verecgiz insallah ama fener aceba sahamızda kupa kaldırabilecekmi? (Hayırtabiki)

ÖNEMLİ not Hakem insallah dogru yönetir

Güncellemeler:
14gün aman be bu nasıl oyun kac gündür derbiyi bekle sonra bunu izle hep bir geride oynama ileriye cıkma yok sinir oldum ya hırs yok hkan balta muslera hariç yine yenildik yazmak bile zor gelirken görmek duymak anlatılmaz birde hakem cüneyt cakır olduk surece yok kazanamyz hata futbolcularda takımda direktörde ama sunuda soleyim yine hep GALATASARAY aşkı devam edecek hic bir zaman bitmez bitemez gs tarftarı sinirlide olsa bu kalp hep cimbomdiye atacak her zaman her yerde en büyük cimbom 4 yıldız

0|1
1|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• berabere biticek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• BEn de öyle umuyorum. Ama illa biri bir. kıllık yapar. Taraftar olsun oyuncular olsun. Yani bir yerden birşey çıkar bak görürsün.

1|0
    0|0
    • 13gün

Ben sana hirsey diyeyim mi? Bende bu işin altında birşey var ben size diyeyim. Kadıköy muş oymuş buymuş yalan. Yıllardır orada maç kazananamak çok saçma hangi devirdeyiz arkadaş. Bence bunun altında bir oyun dönüyor ama bu zamana kadar saklamayı başarmışlarya helal olsun.

• 17 değil mi la o :D

1|0
    0|0
  • inancınızı yitirmemiş olmanız iyi bisey ama 16 yildir hep husran be kardesim😂

1|0
    0|0
  • Berabere biter inş

1|0
    0|0
  • Iyi olan kazansin. bjk liyim ama iki takima da basarilar dilerim.

1|0
    0|0
  • sampiyon belli

1|0
    0|0
  • hakem ib. elik yapmazsa bizim inşallah

1|0
    0|0
  • Kanka 16 yil degil 17 yildi simdi 18 oldu
    Canim. kankam geçmiş olsun yine biz kazandik 🙈🙈🙈💛💙

1|0
    0|0