İlişki biter araya başka aşklar gırer ancak sonra dönüş olur mu ?

diyelım ki uzun bir ilişkiniz bıttı sız kıza cok kotu davrandınız cıkarken ama karsıdakı kısı sızı hep bekledı. bı gun cok kotu bı kavga edıp ayrıldınız ıkı tarafında sevgısı bıttı.bu olayın uzerınden 1 sene sonra hatalarınızın farkına vardınız ama baska bırını sevıyorsunuz.dıyelım kı o kısıyle olmadı eskı sevgılınıze gerı doner mısınız erkeklere soruyorum daha çok.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir şey yaşadım ama eskisi gibi olmuyor. Sürmedi tekrar ayrıldık. Yama dikiş tutmuyor yani. Sallayacaksın rahat gitsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkek bastırır parayı dıye bır kavramı kabul etmıyorum her erkek aynı degıldır.Bır kadının vucuduna parayla sahıp olmakta neymiş ben oyle erkegin taaaaa ...Güvenmeyin erkegin yaradılısında vardır güvensizlik.Artık salt ilişikiler var duygusuz anlık guzel hos vakıtler...Justin timberlake (Arkadaştan öte) filmi hesabı buluşmak lazım sonra Aşkı buluruz ama suanda her gorustugun bayan evlılıgı dusunuyor bız erkeklerede acıyın bıraz kuruklarınızı indirin...

0|0
    0|0
  • tabikide dönülmez dikiş tutmaz ki...olsaydı taaa o zamanlar olurdu zaten. ayrıca baska dudaklara dey ondan sonra gel bır daha opüşelim iyimiş

0|0
    0|0
    • ortada baska bırıyle ılıskı yok ki ondan sonra olmadı ne onun ne benım. sadece bırını sevyrms

• ben birisini sevdiysem sadece onu severim ama ondan vazgeçip başkasını seviyorsam aklımın 5 kilometre yanınına bile yaklaşmaz

0|0
    0|0
  • ona öyle demezler buralarda. Hülle derler. Hani diyoya dersini almışta ediyor ezber

link

0|0
    0|0
  • abazanlaşılırsa olur.

0|0
    0|0
  • ben dönmem..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...