Yüz temizleme jeli kullanan var mı

clean clearın faydasını gören varmı

yüzümde siyah nokta çok

clean clearı her gün kullanırsan faydasını görürsün dediler ama her gün kullanmak cildimi bozar diye korkuyorum

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Neutrogena sabunu var. Sıvı şekilde. Onuna yıka yüzünü. Çok iyi geliyor sihay nokta ve sivilcelere.

1|0
    0|0
    • kaç gr

bide pahalı bir şey mi

bide kaç defa kullanırsam faydasını görürürüm yüzümde siyah nokta ben gibi 3 tane var çok pis duruyor sıksan çıkur oluyor ne yapacagımı şaşırdım

• evet ama boya fıçısına düşmüş gibi olmadan,özenli ve bilgili bir uygulama ile yapılırsa sorun yok:)) ve temizlik şart.

• onu onlar düşünsün:))) her şeyin azı karar çoğu zarar demiş atalarımız:)

Erkekler Ne Diyor 2

• kullananları gördüm ve duydum ama şunu diyeyim yüzdeki siyah noktaları mesela sık temizle o yine siyah nokta olrak çıkıyor ki zaten ?

0|0
    0|0
  • Annemde kullaniyodu ise yariyor !

0|0
    0|0
    • siyah noktaları geçiriyor mu

ne kadar kullansam faydasını görürrüm ben yüzümü bu jele alıştırmak istemiyorum siyah nokta geçince bırakmak istiyorum şuan 3 tane siyah nokta var bengibi duruyor ben tiksiniyorum

• Bilmiorum o kadarini anneme sormam lazim :D

• sor

Kızlar Ne Diyor 3

• bence garnier saf ve temiz üçü bir aradayı kullan.hem maske şeklinde de kullanabiliyosun.güzel bence.

0|0
    0|0
    • kullandım garnie hiç bir faydası yok

ben siyah noktaları götürmek istiyorum

• hmm bilmiyorum artık

• onu kesınlıkle kullanma bence ılla kullanacaksan neutrogena öneririm ürünün kalıtelı oldugu zaman zarar vermez

0|0
    0|0
  • loreal pure zone kullanıyorum.tonikle birlikte.gayet güzel etkisi var.siyah nokta vs. sorunum da gerçi hiç olmadı ama parlama karşıtı.bu arada sebamet de güzeldir.

0|0
    0|0
    • ben siyah nokta sorunum var

sivilce nadir oluyor

• Boya fıçısına düşünleri düzeltecek bir formülü kimyagerlerin henüz bulamadığına eminim zaten. :))

• Eveti gerçekten de azı karar çoğu zarar olmayan pek bir şey yok gibi. :)))

Yükleniyor...