Erkeklerden nefret eden kızın sevgili bulma çabasının nedeni nedir?

erkeklerden nefret eden kız modeli son zamanlarda çok gözde oldu

Bu kız tipi yakın arkadaşıyla toplandığında ilk işi eski sevgilisini ya da bir başka erkeği ''öküz,salak'' gibi öznelerle anlatıp,çekiştirirler...

Bu kız tipimiz ''Bütün erkekler aynı'' dedikten sonra neden yeni sevgili bulma çabasına girer(kız Ayşe, sınıftaki yakışıklı çocuğun numarası var mı sende?)

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• bu tipleri bende anlamıyorum gerçekten, ve bişey daha, bu tür kızların özellikle sevgililerine öküz, salak vb. demesinden nefret ediyorum, hatta yanlış anlaşılmasın da ben böyle konuşan kızları "alt tabaka" insanı olarak nitelendiriyorum, konuşmayı bilmiyorlar çünkü...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• herkesi uzaklaştırıp en iyisini kendine bulmak.

1|1
    1|1
  • erkeklerden nefret etmez.

kazığı yedikten sonra nefret ediyormuş gbi yapmak savunma mekanizmasıdır.

2|1
    0|0
  • sevgiye açtır o kız.. onu sevin aşka boğun.. ister..

2|1
    0|0
  • kız yolludur

0|2
    0|0
  • tipik kezban :)

0|1
    0|0
  • istemem yan cebime koy mantığı klişe bir yaklaşımla işte.

2|1
    0|0
  • Erkekten nefret eden kız yoktur. Bakma sen onlara kalp dili ve agız diliyle bütünlesmiyordur. Hem insan tiplerini nasıl takip ediyosun. Ben yapamıyorum

0|1
    0|0
  • Resmen eğlence, bana göreeee

0|1
    0|0
  • Mecburiyetten

0|1
    0|0
  • ciddi ciddi nefret ediyorum ve hiç erkek sevgilim olmadı bebem. pamudik kadınlarla mutluyum.

1|0
    0|0
  • sadece naz yapıyorlar ama içleri aşka susamış

1|1
    0|0
  • iğrenç birşey bu

0|1
    0|0
  • ben öyleyim nedeni bilmiyorum :(

1|1
    0|0
  • erkeklerden intikam almak eglenmek canını yakmak için ya da egolarını tatmin etmek içindir belki benimde erkeklerden nefret ettigim dönemler oldu feministe bagladım kimseyle ne cıktım ne ilgilendim hala da biraz var o duygudan bende erkeklerden uzak durmak en iyisi diyorum..

0|0
    0|0
    • Ama işte onun egolarıyla bir oynarlar bir daha kendine gelemez.

• erkeklerden manevi anlamda zarar görmüş olsa yaklasamazdı zaten dedigin gibi olursa birgün nefret etmek neymiş ögrenir gercekten..

Erkekler Ne Diyor 12

• Hepimiz aynıyız bunun karşı cinse atmak da suç olur hani kızlar tamam daha çok yapıyor bunu ama erkeklerde de oluyor hani bir kız ona karşı umursamaz davranıyor ulan bütün kızlar mı aynı olur diyip yine sevgili arama çabasına giriyor :D ama kızlar daha abartılı harbi böyle yapıp yapıp önüne gelen erkekle çıkanlar oluyor

1|0
    0|1
  • kendi ayarında birini bulamıyor bir türlü karşısına çıkmıyordur ondan böyle yapar..

2|1
    0|0
  • hı başıma gelmişti bir defasında her türlü yavşar bir tiptir ama arayışı sadece açık bulmaktır, kendi kafasına göre bir açık bulur ve "bak ben haklıymışım bu da şerefsiz çıktı, lan içinizi biliyorum sizin maymunlar" der etmediği hakaret kalmaz e doğal olarak bu şizofren arkadaşımız kendi kafasındakine ikna olduğu için bir de karşısındakini ezerek egoşunu tatmin eder aslında arayış yok yani:)

0|1
    0|0
  • Bunlar tr kızları evrensel düşünürsek genelde kadınlar böyle değil ( :

0|1
    1|0
  • bayanların doğasında var bu. fahişenin yapma demesi kadar yalan onların erkeklerden nefret ediyorum demesi

0|1
    0|0
  • Çünkü hepsini parmağında oynatmak ister bu hainler.

0|1
    0|0
  • kezbanoviç bunlar koy ilk 11 de oynasınlar :)

0|1
    0|0
  • He işte Ateizler hadi buna da cevap verin bakayım.

1|1
    0|0
  • Bende anlayamadım... Neyin ızdırabı bu?

0|1
    0|0
  • Nedeni HORMONLAR

kalp yoksa teek açıklaması bu ..

0|1
    0|0
  • ...da bir başka erkeği ''öküz,salak'' gibi öznelerle anlatıp,çekiştirirler...

"Özne" değil, sıfatlar olmalıydı.

0|1
    0|0
  • tipik türk kızı :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...