Kapat

Boyum nasıl uzar yardım edin?

18 yaşına yeni girdim ekim ayında ve 4 ay önce ortopedi doktoru buyume plaklarin acik demisti 5 cm daha uzamam lazım lütfen bilgisi olanlar yardımcı olsun sizce uzama şansım var mı babam 174 boyunda annem 157 bende 163boyundayum 😢😢

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• Genetik, şanslıysan uzarsın. Sağlıklı beslen yeter, zıplamak da işi yarar derler ama ne kadar doğru bilmiyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zıplamak ve ip atlamak olabilir.

0|0
    0|0
    • belki ise yarayabilir

• @ColdDragon Bizim evde de doğalgaz borusu var oraya zıplayıp geçiyorum.

• ben sadece zıpliyorum kizlar 😂😂

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• olum şemistan çek yayı fırlat beni y... gibi uzayım hadi bakim :) kendinle barışık ama birazcık sporu deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • boy su verince uzayan bir uzuv değil egerki çok uzamak istiyorsan balta limanına gidip kasabalardan san uyan kemik seçip ameliyatla kemik uzatma işlemi yapacaksın başka yolu yok

0|0
    0|0
    • kasaba değil kadavra

• sana adam gibi olacağı söylüyoruz senin gibi laf olsun torba dolum ilgi cekelim diye uğraşım yok araştırırsanız küçük hanım ne demek istediğimi anlarsın

• bu konuda takıntılıyım ve bu şekilde yazman beni çileden çıkarttı hakaret li konustugumuda düşünmüyorum ahlakı bana değil kendine öğret hatta ilk önce yazmayı ögren sen. çok buyukmussun ya hani ben çocuğum niye çocukla çocuk oluyorsun çok olgunsan. Saygiyida senin gibi sanal alemdeki bir insandan öğrenecek değilim hele ki senden Allah korusun

• uzamaz o boy kardeşim..

0|0
    0|0
    • Çok karamsarsin😆

• peki yinede tesekkur ederim ☺

• rica ederım

• basketbol oyna uzar

0|0
    0|0
  • 168 olunca İngiliz kraliçesinden plaketini mi alacaksın

0|0
    0|0
    • denemekten bişey kaybetmem ki sadece şansım varsa olayim

• 21 yasina kadar uzama devam eder diye biliyorum ergenlik sona erene kadar yani

0|0
    0|0
  • Peki kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • Boyun iyi

0|0
    0|0
  • Belli olmaz o

0|0
    0|0
  • 163 en ideal boy bayanlarda

0|0
    1|0
  • Niye bu kadar çok uzamasını istiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Palamut, uskumru, kefal ya da torik bu balıkların özellikle siyah etlerini bol bol yemelisin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...